Tapo žinoma vieno didžiausių agroversle sandorio kaina
2021-09-01

Vilnius. Žemės ūkio investicijų bendrovė „Linas Agro Group“ už žemės ūkio produktų perdirbimo ir maisto gamybos grupę „KG Group“ sumokėjo 73,469 mln. eurų, nurodoma antradienį paskelbtoje įmonės 2020–2021 finansinių metų ataskaitoje. 

Joje teigiama, jog liepą-rugpjūtį bendrovė „KG Group“ įsigijimui iš SEB, „Swedbank“, ir „Luminor“ bankų pasiskolino 46,29 mln. eurų.

Iki šiol „Linas Agro Group“ neskelbė nei sandorio vertės, nei paskolos sumos. Įmonės vadovas Darius Zubas, kuris rugpjūtį buvo paskirtas ir naujosios „KG Group“ valdybos pirmininku, kiek anksčiau yra sakęs, jog tai vienas didžiausių sandorių Lietuvos istorijoje.

RVAC 21 09 30

Anot „Linas Agro Group“, per 12 mėnesių tikimasi baigti įsigytų įmonių tikrųjų verčių vertinimą.

Liepos viduryje „Linas Agro Group“ užbaigė Tautvydo Barščio kontroliuotų įmonių „Kauno grūdai“, Kaišiadorių paukštynas, Vilniaus paukštynas ir su jomis susijusių bendrovių įsigijimo sandorį .

Juo bendrovė įsigijo kontrolinius akcijų paketus 34 paukštininkystės, grūdų, miltų, greitai paruošiamų produktų gamybos, pašarų ir premiksų gamybos, veterinarijos preparatų prekybos įmonėse, veikiančiose Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Baltarusijoje, Rusijoje ir Nyderlanduose.

BNS, MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14 +NMA

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip motyvuojate savo ūkio darbuotojus?
Orai