Basf 22 10 17 Egles sanatorija 2022 12 01
Rinka
„Rokiškio aliejinei“ paskelbtas bankrotas

Rokiškis. Panevėžio apygardos teismas paskelbė bendrovės „Rokiškio aliejus“ bankrotą. Tai palieka nežinioje  beveik šimtą rapsų augintojų ir kelias įmones, kuriems aliejaus gamintojų skola siekia apie 5,5 milijono eurų.

Stambiausiu Rokiškio bendrovės kreditoriumi yra „Citadelės“ bankas, kuris galėtų tikėtis susigrąžinti tik apie 70 proc. aliejinei suteikto kredito. „Citadele“ bankas aliejaus gamybos bendrovei suteikė 2.8 mln. eurų paskolą. Smulkiems kreditoriams, kurių dauguma yra ūkininkai, neliktų nė euro, rašo „Gimtasis Rokiškis“.

Bendrovės „Rokiškio aliejus“ direktorius Remigijus Jėčius tvirtina, kad teismo sprendimą apskųs, bus kovojama dėl restruktūrizavimo.

Bioversija 22 08 31

Kaip jau rašėme, apie 100 ūkininkų neatgauna pinigų už bendrovei pristatytus rapsus. Skolos svyruoja nuo kelių tūkstančių iki 400 tūkst. eurų. Daug ūkininkų jau kreipėsi į teismus, kurie priteisė skolas, o bendrovės sąskaita buvo areštuota. Jos veiklą paralyžiuoja ir Valstybinė  mokesčių inspekcija, iš kurios „Rokiškio aliejinė“ neatgauna 1,350 mln. eurų.

„Rokiškio aliejinė“ beveik visą savo produkciją parduoda Latvijos bendrovei „Balticovo“, kuri gamina kiaušinius ir jų produktus.

Bendrovė nuo pernai gegužės gamino du naujuoju prekės ženklu „Rokiškio aliejus“ žymimus gaminius – „Rokiškio aliejus rafinuotas rapsų“ ir „Rokiškio aliejus nerafinuotas rapsų“. Sausį bendrovės veikla sustojo.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija