Basf A1 2024 06 14 Basf m1 2024 06 14
Rinka
Po metų pertraukos veiklą atnaujino „Lifosa“
Asociatyvi manoūkis.lt nuotr.

Kėdainiai. Sankcijų apribota ir laikinojo administratoriaus prižiūrima Kėdainių fosforo trąšų gamykla „Lifosa“ pirmadienį po maždaug metų pertraukos vėl pradeda gamybą.

„Taip, aš patvirtinu. Papildomos informacijos ar kažkokių pokyčių šią minutę nėra (...). Jau sudaromos pamainos, visas procesas eina link produkcijos tekėjimo“, – penktadienį BNS sakė įmonės nepriklausomos profesinės sąjungos pirmininkas Vitalijus Varnas.

Kėdainių meras Valentinas Tamulis po susitikimo su „Lifosos“ direktoriumi Andrijumi Savčuku kiek anksčiau BNS taip pat patvirtino, kad gamykla veiklą pradeda birželio 10 dieną. 

Bioversija 2024 04 26 m7

Pasak jo, „Lifosos“ direktorius susitikime sakė, kad pirmoji „Lifosos“ produkcija iš gamyklos išvažiuos birželio 17 dieną.

Pati bendrovė tikslios gamybos atnaujinimo datos nekomentuoja.  

„Mūsų komentaras bus tas pats – neturime informacijos, kuria norėtume ar galėtume pasidalyti“, – BNS sakė „Lifosos“ atstovas Balys Narbutas.

Gegužės pabaigoje įmonė pranešė, kad pradėta ruoštis gamybos atnaujinimui, o jos tęstinumas priklausys nuo įvairių ekonominių, veiklos ir teisinių aplinkybių.

„Lifosa“ kasmetiniam planiniam remontui sustabdyta pernai gegužę ir nuo to laiko neveikė.

Šaltinis: BNS
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024
Setupad-desktop-po tekstu

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
Visos apklausos