Bioversija A1 2026 03 18 Basf m1 2026 03 27
Rinka
Nauja mėsos perdirbimo įmonė taikosi į 5 proc. rinkos

Vilnius. Neseniai pradėjusi gamybinę veiklą bendrovė „Mėsa LT", investavusi 1 mln. eurų į mėsos perdirbimo cechą, su savo produkcija jau pateko į didžiuosius Lietuvos mažmeninės prekybos tinklus, pradėjo eksportuoti ir į Latviją.

Įmonė per artimiausius keletą metų planuoja užimti apie 5 proc. rinkos, kuri, konkurentų vertinimu, jau yra prisotinta, pirmadienį rašo „Verslo žinios".

Šiuo metu su didmenininkais deramasi dėl galimybės eksportuoti šią produkciją ir į Didžiąją Britaniją.

Nauja mėsos perdirbimo įmonė registruota Kaune pernai vasarą, o šį pavasarį pradėjo gamybinę veiklą Kazlų Rūdos savivaldybės Čečetų kaime, kur prieš keliolika metų veikė mėsos perdirbimo įmonė „Čečeta".

Bioversija m7 2026 03 18

Įmonėje „Mėsa LT" dabar dirba 43 darbuotojai. Didinant gamybinį pajėgumą, čia iki metų pabaigos gali būti sukurta dar apie 30 darbo vietų. Įmonės akcininkai - Vaidotas Kriaučiūnas, Lina Audickienė, Erikas Kalinauskas, Nerijus Kilčiauskas.

BNS inf.

    Gudinas m8 2025 08 11
    Setupad-desktop-po tekstu / prenumeruok 2025 II pusmetis / dovana 2025 12 15

    (0)

    Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

    Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

    Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

    Apklausa
    Kokius sprendimus 2026 m. planuojate priimti savo ūkyje?
    Visos apklausos