BASF A1 2024 06 19 Basf m1 2024 06 19
Rinka
Bus atnaujinamas Rudaminos ūkininkų turgus

Vilniaus r. Vilniaus regione garsaus Rudaminos ūkininkų turgaus atnaujinimas turėtų prasidėti rudenį. Jei darbai vyks kaip numatyta, jie bus baigti iki 2023 metų pradžios. 

Rajono savivaldybė šią savaitę paskelbė preliminarios 1,7 mln. eurų vertės rangovo konkursą, jam paraiškų laukiama iki rugpjūčio 18 dienos. 

„Paaiškėjus laimėtojui ir pasirašius sutartį, darbai turėtų prasidėti šių metų rudenį. Jų atlikimo terminas – 16 mėnesių su galimybe pratęsti šį terminą iki dviejų mėnesių“, – BNS sakė savivaldybės atstovė Ilona Leganovič.

Bioversija 2024 04 26 m7

Turgavietės infrastruktūros sutvarkymas turėtų paskatinti kaimo gyventojus daugiau prekiauti savo produkcija. Be kita ko, tikimasi, kad didesnė pasiūla ir atnaujintos prekybos vietos paskatins joje  lankytis pirkėjus ne tik iš Vilniaus, bet ir kitų rajonų.

Turgavietėje numatoma įrengti lauko paviljonus ir stogines su prekystaliais, sutvarkyti infrastruktūrą, įrengti kelias platesnes prekybos vietas negalią turintiems prekybininkams. 

Be to, teritoriją numatoma išplėsti iki 1,4 hektaro, bet vietų skaičius iš esmės nesikeis – prekiauti galės apie 250 prekybininkų. Teritorija bus paskirstyta į šešias zonas – prekybos maisto produktais, automobiliais, rūbais, buities prekėmis, ūkio padargais ir įrankiais, augalais, smulkiais gyvūnais ir pašarais.

Suremontavus paviljoną jame vietoje prekybininkų įsikurs turgavietės administracija bei veterinarijos kontrolė. Be to, numatoma įrengti automobilių aikšteles, dviračių stovus.

BNS inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos