Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Renginiai
Ūkininkų sąjungai ir toliau vadovauja Jonas Talmantas

Marijampolė, birželio 17 d. Marijampolėje įvykusiame suvažiavime Lietuvos ūkininkų sąjunga (LŪS) savo pirmininku antrai kadencijai išrinko Kėdainių krašto ūkininką Joną Talmantą. Už jį balsavo 27 delegatai. Antrasis pretendentas į šį postą jo pavaduotojas telšiškis Vytautas Rakickas gavo 11 balsų.

Kandidatai LŪS vadovo pareigoms užimti buvo patvirtinti prieš mėnesį LŪS prezidiumo posėdyje. Kiek anksčiau LŪS pakeitė įstatus ir įteisino naują lyderių rinkimo tvarką, pagal kurią kandidatai į vadovo postą skelbiami likus ne mažiau kaip mėnuo iki suvažiavimo.

Bioversija 2024 07 09 m7

Suvažiavime dalyvavo keli šimtai ūkininkų

J. Talmanto teikimu suvažiavimas patvirtino keturis pavaduotojus: Genutę Staliūnienę (Kauno r.), Onutė Kartavičienė (Vilkaviškio r.), Raimondą Jovarauską (Jurbarko r.) ir Saulių Stirną (Kaišiadorių r.).

Suvažiavimas patvirtino naują LŪS prezidiumą. LŪS revizore dar vienai kadencijai išrinkta Onutė Račkienė.

Pasak Jono Talmanto, savo tolesnį darbą jis sies su teisingais ir protingais sprendimais, reikalingais kasdienėje ūkininko veikloje. Kitas svarbus tikslas - žemdirbių savivaldos reforma, nustatant visuotinę narystę žemdirbių organizacijose.

Naujoji LŪS vadovybė: Jonas Talmantas ir keturi jo vicepirmininkai: (iš kairės) Saulius Stirna, Genutė Staliūnienė, Onutė Kartavičienė, Raimondas Jovarauskas

MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024
  Setupad-desktop-po tekstu

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos