Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Renginiai
Išdalyti artėjančios parodos medaliai

Akademija (Kauno r.). Paskelbti parodos „Ką pasėsi... 2021“ eksponatų konkurso laimėtojai, jiems įteikti medaliai ir diplomai.

Ateinančią savaitę vyksianti paroda jubiliejinė, ji rengiama 25 kartą. Iškilmingoje apdovanojimų ir padėkos popietėje dalyvavęs buvęs žemės ūkio aukštosios mokyklos rektorius prof. emeritas Albinas Kusta pasakojo, jog paroda gimė iš idėjos, kurią jam pasufleravo JAV universitetų patirtis – jungti studijas, mokslą ir verslą.

„Paroda augo, stiprėjo, nešė žinomumą universitetui, didino jo tarptautiškumą. Pavadinimas „Ką pasėsi...“ išliko, nors keitėsi rektoriai, keliskart pasikeitė aukštosios mokyklos pavadinimas. Pokyčių daug, bet parodos stabilumas rodo, kad buvo pasirinkta teisingai, paroda naudinga žemės ūkiui ir Lietuvos valstybei, o ryšiai su verslu nešė ir neša universitetui labai gerus vaisius“, – sakė prof. A. Kusta.

Bioversija 2024 07 09 m7

VDU Žemės ūkio akademijos Verslo ir socialinės partnerystės centro (buvusio Žemės ūkio mokslo ir technologijų parko) direktorius doc. dr. Virginijus Venskutonis pasidžiaugė, kad įmonių vadovai, su kuriais pradėjo organizuoti parodas, išvystė stambų konkurencingą verslą, tapo žinomi, tarnauja šalies žemės ūkiui. „Svarbiausia, kad ir ateityje išlaikytume partnerystę su verslu“, – sakė V. Venskutonis.

Komisijos sprendimu, parodos „Ką pasėsi... 2021“ medaliais apdovanoti:

tiksliosios akėčios Treffler TS (AB „AUGA group“),

traktorius Deutz-Fahr 8280 TTV (UAB „Biržų žemtiekimas“),

kombainas John Deere X9 (UAB „DOJUS agro“),

traktorius  Case IH Optum270 AFS Connect (UAB „Dotnuva Baltic“),

traktorius Massey Ferguson 8S.265 (AB „East West Agro“),

ratinis traktorius Fendt 724 Vario su FendtONE valdymo koncepcija (UAB „Ivabaltė“),

integruota augalų apsaugos informavimo, konsultavimo ir mokymų informacinė sistema IKMIS 2.0 (Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba),

ratinis traktorius New Holland T6.180 Methane Power (AB „Lytagra“),

ratinis traktorius Valtra T255 Versu (UAB „Rovaltra“),

augalų biostimuliantų grupė DNA Performance (UAB „Timac Agro LT“).

Medalius ir diplomus laimėtojams teikė VDU Žemės ūkio akademijos kanclerė prof. dr. Astrida Miceikienė ir akademijos Verslo ir socialinės partnerystės centro direktorius doc. dr. Virginijus Venskutonis.

Parodos organizatorių padėkas pelnė nuolatiniai rėmėjai, o taip pat partneriai, tarp jų Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba ir redakcija „Mano ūkis“.

MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024
  Setupad-desktop-po tekstu

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos