Basf 22 10 17 Egles sanatorija 2022 12 01
Mokslas
Šimtui žemės ūkio inžinierių įteikti diplomai

Akademija (Kauno r.). Aleksandro Stulginskio universiteto absolventams vakar įteikti diplomai. Tarp diplomuotų universiteto absolventų – ir šimtas Žemės ūkio inžinerijos fakulteto bakalaurų ir magistrų.

Pasak Žemės ūkio inžinerijos fakulteto dekano Rolando Domeikos, simboliškai sutapo, kad šiuo metu, kai Lietuva švenčia nepriklausomybės atkūrimo šimtmetį, fakultetas išleido lygiai 100 absolventų: 61 bakalaurus ir 31 magistrą. Tai 68-ta nuolatinių, 66-ta ištęstinių studijų pirmosios pakopos ir 25-ta antrosios (magistrantūros) pakopos studijų laida.

Dekanas pabrėžė, kad 6 magistro ir 11 bakalauro baigiamųjų darbų buvo įvertinti puikiai, o vienas absolventas gavo bakalauro diplomą su pagyrimu. „Jūs esate kitokie, nei atėjote, tai liudija jūsų diplomai. Didžiuokitės, kad esate Žemės ūkio inžinerijos fakulteto absolventai, visuomet jauskite savo ir diplomo vertę“, – sveikindamas absolventus sakė fakulteto dekanas.

Bioversija 22 08 31

Aleksandro Stulginskio universiteto rektorius prof. Antanas Maziliauskas pasidžiaugė, kad į vieną iškiliausią akademinių švenčių – diplomų įteikimą – pasveikinti jaunųjų specialistų susirenka kelių kartų atstovai.

„Ši šventė svarbi ir universitetui, kurio misija išugdyti jūsų talentus, pakylėti jus į aukštesnį profesinį lygį ir paleisti skristi. Toliau viskas priklauso nuo jūsų pačių, kaip jūs sugebėsite panaudoti savo talentą ir žinias. Šiuolaikiniai darbdaviai reikalauja ne tik profesinių žinių turinčių, bet ir atsakingų, komunikabilių žmonių, kurie nebijo priimti sprendimų, rizikuoti, mokytis iš savo klaidų, gali bendrauti keliomis užsienio kalbomis. Tai privalumai, kurie suteiks jums daug galimybių jūsų profesiniame gyvenime“, – pabrėžė rektorius.

Rektorius Antanas Maziliauskas kvietė absolventus rinktis tolesnes studijas universitete. Jo teigimu, kitais metais susijungus ASU ir VDU, studentai gaus didžiausią naudą,nes turės gerokai didesnes pasirinkimo ir išsilavinimo galimybes darbo rinkai reikalingoms savybėms išsiugdyti

Jis priminė, kad nuo kitų metų ASU susijungia su Vytauto Didžiojo universitetu (VDU). „Tai bus antras didžiausias Lietuvos ir didžiausias universitetas Kaune, bet svarbiausia, kad šios vedybos iš išskaičiavimo duos mums didžiulę naudą. Pasaulis ir rinkos globalios, o norint būti konkurencingiems, reikia turėti kritinę masę. Susijungę mes turėsime labai stiprų tarpdisciplininį mokslą, dar platesnes studijų programas. Studentai turės gerokai didesnes pasirinkimo ir išsilavinimo galimybes darbo rinkai reikalingoms savybėms išsiugdyti“, – sakė A.  Maziliauskas. Kaip didžiulį privalumą jis išskyrė tai, kad VDU dėstoma net 30 užsienio kalbų, tad šia baze galės pasinaudoti ir žemės ūkio srities studentai.

Tarp šimto Žemės ūkio inžinerijos fakulteto absolventų – tik kelios merginos, baigusios atsinaujinančių energijos išteklių ir žemės ūkio inžinerijos ir vadybos studijų programas

ASU Žemės ūkio inžinerijos fakultetas pernai šventė įkūrimo septyniasdešimtmetį. Per visą fakulteto gyvavimo laikotarpį, įskaitant ir šios laidos absolventus, fakultetas yra išleidęs beveik 11 200 absolventų, iš jų – 850 magistrų.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija