Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Mokslas
Nuo šiol galima naudotis nemokama žinių apie žemės ūkį platforma
Platforma „ES ūkio knyga“. Momentinė ekrano nuotr.

Akademija (Kėdainių r.). Sukurta platforma „ES ūkio knyga“, kurioje pateikiami praktinių žinių, gautų vykdant Europos Sąjungos mokslinių tyrimų ir inovacijų projektus, rezultatai. Joje galima rasti įvairios medžiagos apie žemės ūkį ir ja dalytis.

Siekiant sudaryti galimybę platforma naudotis kuo daugiau vartotojų, joje informacija skelbiama net 14 kalbų, įskaitant lietuvių.

Šia platforma siekiama skatinti tarptautinius žinių mainus žemės ūkio sektoriaus klausimais. Jei trūksta informacijos ar reikia susisiekti su straipsnio autoriumi, tą galima atlikti įrašant komentarą diskusijų skiltyje. Nesvarbu, kokia kalba bus parašytas komentaras, jis bus automatiškai išverčiamas į vartotojo pasirinktą svetainės kalbą. Tai atveria naujas galimybes bendrauti ir bendradarbiauti skirtingoms vartotojų grupėms skirtinga kalba.

Bioversija 2024 07 09 m7

Platformoje informacija suskirstyta į 6 kategorijas: miškininkystės, gyvulininkystės, augalininkystės, aplinkos, visuomenės ir ekonomikos.

Tikimasi, kad šis įrankis padės ūkininkams, miškininkams ir kitiems žemės ūkio subjektams efektyviai naudotis praktinėmis žiniomis ir novatoriškais sprendimais, gautais įgyvendinant tarptautinius projektus.

Bandomąją knygos versiją rasite čia.

Visą publikaciją skaitykite agroakademija.lt.

Parengta: pagal agroakademija.lt inf.
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024
  Setupad-desktop-po tekstu

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos