Basf 29 05 23 Basf 2023 05 29 m1
Mokslas
Įteikti diplomai 700 Žemės ūkio akademijos absolventų

Akademija, Kauno r. Ketvirtadienį ir penktadienį VDU Žemės ūkio akademijoje (ŽŪA) vyravo šventinė atmosfera – čia penkių fakultetų absolventams įteikti studijų baigimo diplomai.

Tačiau ekstremali situacija pakoregavo šventės scenarijų – diplomai absolventams teikti akademijos iškilmių salėje, o lauke susirinkę studentų draugai bei šeimų nariai ceremoniją galėjo stebėti savo išmaniuosiuose įrenginiuose tiesioginės transliacijos metu. Į pastatą jie nebuvo įleidžiami, tad pasveikinti absolventus ir įteikti gėlių, nusifotografuoti galėjo vėliau. 

Liepos 2-ąją diplomai buvo įteikti VDU Žemės ūkio akademijos Miškų ir ekologijos fakulteto, Bioekonomikos plėtros fakulteto bei Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakulteto absolventams.

Bioversija 23 04 27

Šiandien, liepos 3-ąją, diplomai teikiami Žemės ūkio inžinerijos fakulteto ir Agronomijos fakulteto absolventams.

VDU Žemės ūkio akademijos Miškų ir ekologijos fakulteto absolventai su universiteto, akademijos  ir fakulteto vadovais

VDU ŽŪA Agronomijos fakultetą šiemet baigė net 218 absolventų, iš jų – 144 bakalaurai ir 74 magistrai. Bioekonomikos plėtros fakultetas išleido 136 absolventus: 66 bakalaurus ir 70 magistrų. Miškų ir ekologijos fakultete įteikti diplomai 112 absolventų: bakalaurų ir magistrų skaičius vienodas – po 56. Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakultetą baigė 120 absolventų, iš kurių – 63 bakalaurai ir 57 magistrai. Žemės ūkio inžinerijos fakultete – 115 absolventų, iš jų – 67 bakalaurai ir 47 magistrai. Tad iš viso šiemet VDU ŽŪA džiaugiasi net 700 absolventų derliumi.

Diplomų įteikimo iškilmėse dalyvavo ir baigusiuosius studijas sveikino VDU rektorius prof. Juozas Augutis, ŽŪA vadovai, fakultetų dekanai, taip pat miškininkystės, bioekonomikos ir kitų sričių, į kurias įsilies jaunieji specialistai, įmonių bei organizacijų atstovai.

MŪ inf.

  Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14 + padovanok tėčiui mob

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate planuojamą mokesčių pertvarką?
  Visos apklausos