BASF A1 2024 06 19 Basf m1 2024 06 19
Mokslas
Dirbtinis intelektas padeda įvairiose žemės ūkio srityje

Kaunas. Dirbtinio intelekto sprendimų diegimas įgauna vis didesnį pagreitį. Be šių sprendimų tiek ūkininkams, tiek verslo įmonėms bus sunku išgyventi skaitmeniniame amžiuje, kuriame beveik visas vartojimas iš mažmeninės pereis į internetinę prekybą.

Dirbtinio intelekto diegimas žemės ūkyje ir pramonėje tampa būtinas, norint efektyviau išnaudoti įmonių plėtrą.

Pasaulio ekonomikos forumo apklausos duomenimis, 77 proc. įmonių vadovų mano, kad COVID-19 krizė paskatins įmones skaitmeninei transformacijai.

Įprasti įmonių veiklos procesai tapo labiau skaitmenizuoti, tai leidžia surinkti daugiau įvairių duomenų ir juos efektyviau analizuoti. Svarbu tai, kad rinkti duomenis įmanoma ne tik įprastuose procesuose, bet ir specifiniuose, susijusiuose su žemės ūkiu, ypač – su gyvulininkyste bei maisto gamyba.

Bioversija 2024 04 26 m7

Šis papildomas duomenų rinkimas gali būti vykdomas panaudojant įvairias technologijas, tokias kaip judesių jutikliai, vaizdo kameros, temperatūros ar drėgmės davikliai, palydovų nuotraukos ir kt. Duomenų srautas iš įvairių verslo procesų sudaro galimybes diegti dirbtinio intelekto (DI) algoritmus minėtose srityse.

Visą straipsnį, kaip dirbtinis intelektas pritaikomas įvairiose žemės ūkio srityje, skaitykite liepos mėn. žurnale Mano ūkis

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos