Basf a1 17 10 23 Basf m1 17 10 23
Gyvenimas toks...
Žemės ūkio tarybai nuo šiol vadovauja Ignas Hofmanas

Akademija (Kėdainių r.). Šiandien Lietuvos žemės ūkio taryba (LŽŪT) išsirinko naują pirmininką. Juo tapo Radviliškio krašto ūkininkų sąjungos pirmininkas Ignas Hofmanas.

Portalui manoūkis.lt po rinkimų jis sakė, kad lengva nebus, nes papildomai prisidėjo dar vienos pareigos, o ir ūkyje pats nemažai pluša.

„Klausimai ir problemos nesikerta, o sutampa ir vieni kitus papildo“, – paklaustas, kaip seksis suderinti vadovavimą Radviliškio krašto ūkininkams ir LŽŪT, atsakė I. Hofmanas.

Bioversija 23 09 01 m7

Pirmasis jo siekis tapus LŽŪT pirmininku – sugrąžinti Tarybą į normalaus darbo ritmą. „Taryba buvo devalvuota buvusios pirmininkės, nevyko susirinkimai. Tad noriu grąžinti Tarybos funkcijas, kurioms atlikti ji ir buvo sukurta“, – sakė naujasis LŽŪT pirmininkas ir pridūrė, kad šiuo metu ypač svarbu ne skaldyti, o telkti žemdirbius bendriems tikslams, nes dabar jiems kyla ypač daug problemų.

I. Hofmanas tikina, kad Lietuvos žemės ūkio taryba turėtų rinktis ne rečiau nei kartą per mėnesį, bet prireikus susirinkimai bus šaukiami ir dažniau.

Kokiomis nuostatomis naujasis LŽŪT pirmininkas vadovausis? „Noriu laikytis tų idėjų, kurios puoselėtos kuriant Lietuvos žemės ūkio tarybą. Jos pirminė funkcija buvo tartis dėl strateginių ir fundamentinių klausimų, dėl tų, kurie liečia visą Lietuvos žemės ūkį, o ne kokio nors atskiro sektoriaus siaurus interesus, nes tam yra asociacijos, kurios gali veikti. Tokia vizija“, – aiškino I. Hofmanas.

***

Valdybos nariais išrinkti Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Raimundas Juknevičius ir Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos prezidentas Eimantas Pranauskas.

Autorius: Eulalija Jonuškienė
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Ar tenkina išmokų avansai?
Visos apklausos