Basf m1 2024 06 14
Gyvenimas toks...
Sutelktinio finansavimo startas buvo sėkmingas

Kaunas. 2020 m. per sutelktinio finansavimo platformą buvo sutelkta 2,1 mln. Eur. Šią sumą investavo 1 tūkst. registruotų platformos vartotojų, pranešime teigia įmonė „HeavyFinance“. Per birželį startavusią platformą buvo suteikta 41 paskola sunkiajai technikai ir žemei įsigyti bei apyvartiniam kapitalui padidinti. Vidutinė paskolos suma siekė 52 tūkst. Eur.

Bendrovės veikla 2020 m. buvo vykdoma 6 mėnesius, per juos grąžintos 3 paskolos, o bendra grąža investuotojams siekė 31,4 tūkst. Eur. Per šį laikotarpį tik vienas paskolos gavėjas 10 dienų vėlavo atlikti įmoką pagal sutartyje numatytą grafiką. Likusieji ūkininkai įmokas moka laiku.

Įmonės verslo modelis paremtas iš paskolos gavėjų gaunamu komisiniu mokesčiu. Per 2020 m. „HeavyFinance“ gavo 77 tūkst. Eur pajamų.

Bioversija 2024 04 26 m7

„Vidutiniškai bendrovės pajamos kiekvieną mėnesį paauga 55 proc. ir tai yra geras signalas, kad mūsų paslaugos atliepia rinkos poreikį. Turėdami ambicijas plėstis Europoje, pradedant Bulgarija ir Portugalija, šiuo metu pritraukinėjame antrąją rizikos kapitalo investiciją augimui užsienio rinkose“, aiškina įmonės vadovas L. Noreika. 

Be užsienio plėtros, „HeavyFinance“ planuoja ir toliau didinti savo rinkos dalį Lietuvos žemės ūkio sektoriaus finansavime, nes čia kapitalo poreikis smulkiems ir vidutinio dydžio ūkiams yra vienas didžiausių Europoje.

Bendrovės „HeavyFinance“ veiklą prižiūri Lietuvos bankas.

MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
  Visos apklausos