Basf m1 2024 06 14
Gyvenimas toks...
Aukcione – valstybės įmonių akcijos
Asociatyvi Pixabay (succo) nuotr.

Vilnius. Aukcione vėl ruošiamasi parduoti valstybei priklausančius kontrolinius bendrovių „Šilutės veislininkystė“ ir „Šilutės polderiai“ akcijų paketus.

Abiejų įmonių akcijų paketų aukcionai numatyti spalio 17 dieną, pranešė Turto bankas. 

Valstybei priklausančių 96,5 proc. „Šilutės veislininkystės“ akcijų pradinė kaina – 791,7 tūkst. eurų. Tai – jau nebe pirmas šios įmonės akcijų pardavimas, aukcionai jau skelbti pavasarį ir vasarą. Pirmojo aukciono metu pradinė kontrolinio akcijų paketo kaina siekė 1,2 mln. eurų.

Bioversija 2024 04 26 m7

Įmonė parduodama su ūkinių pastatų kompleksu  Armalėnų kaime, ji iš valstybės nuomoja šešis žemės sklypus iki 2025–2040 metų.

Polderių sistemų ir kitų hidrotechninių įrenginių priežiūros bei remonto ir statybos bendrovės „Šilutės polderiai“ 81,02 proc. akcijų paketas parduodamas už 1,2 mln. eurų pradinę kainą. Šias akcijas aukcione irgi jau bandyta parduoti rugsėjį, tuomet skelbta pradinė 1,36 mln. eurų kainą. 

Potencialių pirkėjų vokų su paraiškomis dalyvauti aukcionuose registravimas vyks spalio 9–16 dienomis, už akcijas gautos lėšos bus pervestos į valstybės biudžetą.

Šaltinis: BNS, manoūkis.lt inf.
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
Visos apklausos