BASF A1 2024 06 19 Basf m1 2024 06 19
Gyvenimas toks...
Atvykti į pakaunės technikos įmones nuo šiol bus paprasčiau ir saugiau
Susisiekimo ministerijos nuotr.

Kaunas. Po beveik dvejus metus trukusių darbų magistralėje Vilnius–Klaipėda ties Giraite, Kauno rajone, atidarytas viadukas leis įmonių darbuotojams ir ūkininkams saugiau ir patogiau pasiekti pakaunėje įsikūrusias žemės ūkio technikos prekybos įmones.

Eismas per naują viaduką galimas jau nuo šios savaitės. Projekto užbaigimo itin laukė Giraitės, Užliedžių gyventojai bei verslo zonoje prie magistralės įsikūrusių įmonių, tarp jų – ir prekiaujančių žemės ūkio technika, darbuotojai ir klientai. 

Atidarytas viadukas, įrengtos naujos žiedinės sankryžos ir jungiamieji keliai panaikino vieną pavojingiausių sankryžų valstybinės reikšmės kelių tinkle, nes dėl intensyvaus eismo srauto šioje vietoje buvo didelė avarijų rizika, daug nepatogumų kildavo, norint apsisukti.

Bioversija 2024 04 26 m7

Lietuvos automobilių kelių direkcijos duomenimis, tai vienas intensyviausių ruožų valstybinės reikšmės kelių tinkle. Jame vidutinis metinis paros eismo intensyvumas siekia iki 40 tūkst. automobilių per parą, o maksimalus kai kurių dienų – iki 78 tūkst. automobilių per parą.

Važiuojant tiek nuo Vilniaus, tiek nuo Klaipėdos pusės naujuoju viaduku bus patogu ir saugu pasiekti ne tik šalia viaduko esantį bendrovės „Rovaltra“ technikos ir paslaugų centro Kauno filialą.

Jis aktualus ir Užliedžiuose žemės ūkio technikos padangomis ir kita įranga prekiaujančiai įmonei „PGM technika“, taip pat Kumpių kaime įsikūrusioms žemės ūkio technikos prekybos bendrovėms „Baltic Agro Machinery“, „East West Agro“ ir kt. 

Keturių kilometrų magistralės ruožą ties Giraite už 17,5 mln. Eur rekonstravo Lietuvos bendrovė „Autokausta“ kartu su Lenkijos „INTOP Warszawa“. Projektas finansuotas Kelių priežiūros ir plėtros programos ir Sanglaudos fondo lėšomis.

Autorius: Gitana Kemežienė
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024
  Setupad-desktop-po tekstu

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos