Basf 22 10 17 Egles sanatorija 2022 11 01
Agropolitika
S. Skvernelis: baikime diskutuoti apie ministerijos perkėlimą į Kauną

Kaunas. Penktadienį Žemės ūkio rūmų Tarybos posėdyje apsilankęs ministras pirmininkas Saulius Skvernelis žemdirbių prašė daugiau nebekelti klausimo apie Žemės ūkio ministerijos perkėlimą.

„Baikime tas diskusijas. Šios ministerijos perkėlimas jau vyksta. Tai politinis sprendimas, kuris buvo įrašytas Vyriausybės darbotvarkėje“, – teigė S. Skvernelis.

ŽŪR Tarybos posėdžio metu nuskambėjo perspėjimas, kad perkėlus ŽŪM į Kauną, įstaigoje gali pristigti kompetentingų darbuotojų, nes ateis dirbti patirties neturintys, šiam darbui nepasiruošę specialistai.

Bioversija 22 08 31

„Nemanau, kad ministerijos perkėlimas jai padarys žalos. Tikrai nemanau, kad Kaune nerasime reikalingų žmonių. Ministerija bus Kaune, daugiau apie tai nebekalbėkime“, – kalbėjo premjeras.

Posėdžio metu ūkininkų organizacijų atstovai išsakė savo rūpesčius dėl ūkininko veiklos apmokestinimo,  pažymėjo, kad saugotinų miškų teritorijų išplėtimas valstybei kainuos 2 mlrd. eurų. Sodininkyste besiverčiantys ūkininkai mano, kad būtų tikslinga ekologiškiems vaisiams taikyti 5 proc. pridėtinės vertės mokestį, nes latviai taip jau pasielgė.

„Jei būtų bent 80 proc. garantija, kad mažesnio PVM nauda atiteks galutiniam vartotojui, būtų galima apie tai kalbėti. Bet nesu tikras, kad tokiu būdu galėtume apsaugoti lietuvišką produkciją. Dar neaišku, kaip šis bandymas baigsis ir Latvijai“, – svarstė S. Skvernelis.

Pristatydama ŽŪR veiklą, Kaimo plėtros ir informavimo skyriaus vedėja Sonata Kisielienė minėjo, kad „kaimo žmones reikia skatinti mylėti valdžią“. „Man patiko jūsų pasakymas, kad reikia valdžią mylėti“, – netrukus sureagavo S. Skvernelis, papildęs, kad turi galvoje savivaldą, o ne save.

ŽŪR Tarybos posėdyje taip pat sutarta, kad iki Prezidento rinkimų bus susitikinėjama su visais kandidatais į šį postą, kurie surinks reikalingus 20 tūkst. savo kandidatūroms iškelti.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija