Basf 20 03 23 Basf 2023 03 20 m1
Agropolitika
Premjerė sako pasitikinti žemės ūkio ministru
LR Vyriausybės nuotr.

Vilnius. Premjerė Ingrida Šimonytė teigia, kad pasitiki Žemės ūkio ministru Kęstučiu Navicku ir nesureikšmina jam Seime inicijuotos interpeliacijos.

„Jeigu ministru nepasitikėčiau, tai būčiau priėmusi tam tikrų sprendimų“, – antradienį Seime žurnalistams sakė premjerė.

I. Šimonytė teigė, kad į interpeliaciją žiūri kaip į parlamentinio proceso dalį, kai ministras turi galimybę atsakyti į jam pateiktus klausimus.

Bioversija 23 01 16 + Agrokoncernas 23 02 06

„Bet kuriam Vyriausybės nariui visą laiką reikia būti pasiruošusiam, kad interpeliacija gali būti pareikšta net tada, kai galbūt tikro pagrindo tam nėra arba interpeliacijos argumentai yra daugiau politiniai nei dalykiniai“, – sakė premjerė. 

„Visi ministrai turi būti pasiruošę, kad toks išbandymas gali kilti. Aš tam pasiruošusi visada. Nieko čia dramatiško ir pikantiško nematau“, – pridūrė ji. 

Seimo opozicija praėjusią savaitę pranešė surinkusi 56 parašus dėl interpeliacijos žemės ūkio ministrui inicijavimo.

Parlamentarų teigimu, K. Navickas nereaguoja ne tik į opozicijos išsakytas pastabas, bet ir į kitų raginimus bendrauti ir bendradarbiauti, sprendžiant aktualius klausimus, neįsiklauso į žemdirbių ir ūkininkų organizacijų, mokslininkų, savivaldos atstovų argumentus.

Šaltinis: BNS
Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar reikėtų riboti žemės ūkio paskirties žemės įsigijimą?
Visos apklausos