Basf 22 09 27 + Dimedium 22 09 01 Dimedium 22 09 01 + Adama 22 09 05
Agropolitika
Paraiškos paramai gauti nebus svarstomos, jei trūks dokumentų
Asociatyvi pixabay.com nuotr.

Vilnius. Pagal pakeistas Lietuvos kaimo plėtros (KPP) 2014–2020 m. programos administravimo taisyklių nuostatas, Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) nesiųs pareiškėjui paklausimų, atmes paramos paraišką ir neteiks jos svarstyti Projektų atrankos komitetui, jei prie paramos nebus pateikta 2 ar daugiau privalomų dokumentų. 

Prašyme pateikti papildomus dokumentus ir (arba) informaciją terminas sutrumpėjo iki 3–5 darbo dienų (iki šiol tam skirta 10 d. d.), priklausomai nuo prašomos pateikti informacijos apimties. Terminas gali būti pratęstas vieną kartą, bet ne ilgiau kaip 10-ia darbo dienų, jeigu pareiškėjas dėl prašomų dokumentų ir (arba) informacijos turi kreiptis į trečiuosius asmenis.

NMA pareiškėjus ir (arba) paramos gavėjus dėl paramos skyrimo nurodytu būdu informuos per 5 darbo dienas (iki šiol šis terminas buvo 10 d. d.) nuo sprendimo priėmimo dienos.

Bioversija 22 08 31

Svarbus pakeitimas teikiantiems komercinius pasiūlymus – nuo šiol privalu pateikti ne mažiau nei 3 lygiaverčius skirtingų tiekėjų komercinius pasiūlymus ir (arba) galimų tiekėjų interneto tinklalapių momentines ekrano kopijas (angl. screenshot) su nurodytomis kainomis.

Taip pat prailgintas trumpiausias kvietimo teikti paramos paraiškas laikotarpis iki 60 kalendorinių dienų (anksčiau buvo 14 k. d.).

Parengta: pagal NMA inf.
Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Kas turėtų sudaryti planuojamo steigti Melioracijos fondo lėšas?
Visos apklausos