Basf 22 10 17 Egles sanatorija 2022 12 01
Agropolitika
Paslaugų kvitų knygeles pardavinės ministerijai pavaldi įmonė

Vilnius. Nuo šių metų rugsėjo žemės ūkio ir miškininkystės paslaugų kvitų knygeles gamins ir pardavinės nebe SODRA, o Žemės ūkio ministerijai (ŽŪM) pavaldi valstybės įmonė Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras, praneša ministerija.

Žmonės gali būti įdarbinti supaprastinta tvarka sezoninėms ir aukštos kvalifikacijos nereikalaujančioms paslaugoms teikti – išrašant žemės ūkio ir miškininkystės paslaugų kvitus. Šia sistema naudojasi ne vienas ūkis, ypač tie, kuriems reikia daug sezoninės darbo jėgos, pavyzdžiui, sodinininkystės, daržnininkystės ūkiai.

Beveik aštuonerius metus kvitų blankus gamino ir pardavinėjo SODRA. Žemės ūkio ir miškininkystės paslaugų gavėjai, iš anksto sumokėję už paslaugų kvitų knygeles, galėjo jas atsiimti teritoriniuose SODROS skyriuose.

Bioversija 22 08 31

Seimui pakeitus Žemės ūkio ir miškininkystės paslaugų teikimo pagal paslaugų kvitą įstatymą, knygeles dabar ruošiasi gaminti ir pardavinėti Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras.

ŽŪM informuoja, kad nuo šių metų rugsėjo 1 d. žemės ūkio ir miškininkystės paslaugų gavėjai, iš anksto sumokėję Centrui už paslaugų kvitų knygeles, galės jas gauti registruotu laišku paštu arba atsiimti jas asmeniškai Centro būstinėje Vilniuje.

ŽŪM, MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija