Basf m1 2024 06 14
Agropolitika
Naujuoju NMA vadovu išrinktas Fortunatas Dirginčius

Vilnius. Naujuoju Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) direktoriumi išrinktas Fortunatas Dirginčius. Jis darbus pradės nuo lapkričio 6 dienos.

Anot naujojo Agentūros direktoriaus, NMA – svarbus Lietuvos ūkio žaidėjas, padedantis administruoti žemės ūkiui reikalingą Europos Sąjungos paramą ir užtikrinantis įvairių programų įgyvendinimą – nuo bitininkystės, įvairių kaimo verslų iki stambių gyvulininkystės ar augalininkystės projektų. Todėl NMA misija įpareigoja užtikrinti sklandžią ir patikimą įstaigos veiklą, efektyvinti, skaitmeninti procesus ir teikti reikalingas paslaugas paramos gavėjams ir asmenims, kuriantiems geresnį gyvenimą šalies regionuose.

„Ilgus metus teko vadovauti kredito įstaigai, teikiančiai finansines paslaugas, dažniausiai žemės ūkio ir smulkaus verslo sektoriams, tad viliuosi, kad mano patirtis ir žinios padės atliepti žemdirbių lūkesčius, o kartu su NMA komanda prisidėsime prie tvarios žemės ūkio ir kaimo verslų plėtros Lietuvoje“, – sako naujasis NMA vadovas.

Bioversija 2024 04 26 m7

Anksčiau F. Dirginčius buvo „Walletory“ regiono direktorius ir valdybos narys. 2018–2020 m. vadovavo „Victory Funds“ ir „Sutelktinio finansavimo platforma PROFITUS“. 2011–2017 m. dirbo Lietuvos centrinės kredito unijos administracijos vadovu, buvo jos valdybos pirmininku. 1998–2011 m. dirbo šios unijos Rinkodaros departamento vadovu.

F. Dirginčius Vilniaus universitete baigė socialinių mokslų – vadybos ir verslo administravimo – bakalaurą, yra tarptautinio verslo magistras.

Šaltinis: ŽŪM
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024
Setupad-desktop-po tekstu

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
Visos apklausos