Ministras K. Starkevičius pradeda darbą
2008-12-10

Vilnius, gruodžio 10 d. Šiandien darbą pradėjęs 15-osios Vyriausybės žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius susitiko su ministerijos darbuotojais, pristatė savo komandos narius – viceministrą Aušrį Macijauską, būsimą viceministrą Mindaugą Kuklierių.

„Labiausiai vertinu nuoširdumą, darbštumą, atvirumą“, – tokiais žodžiais į ministerijos darbuotojus kreipėsi naujasis žemės ūkio ministras K. Starkevičius.

Ypač ministras Kazys Starkevičius akcentavo vieningo darbo svarbą. „Grojant orkestrui, labai daug kas priklauso nuo dirigento, tačiau jeigu pastarasis sušlubuoja, orkestras vis tiek groja toliau – tokiu darbo principu ir vadovaujuosi bei džiaugiuosi, kad jūsų kolektyvas yra išties labai kompetentingas. Tikiuosi, kad mes kalbėsime viena kalba, kartu ieškosime išeičių iš sudėtingų situacijų šiuo nelengvu metu, kad kuo minkščiau išeitume iš krizės ir įgyvendintume Vyriausybės programą“.

Ministras trumpai apžvelgė esmines Vyriausybės programoje įrašytas nuostatas dėl žemės nuosavybės atstatymo, problemiškų apleistų žemės plotų, paramos sklaidos, jos įsisavinimo, supaprastinimo, pabrėžė būtinybę kaime stiprinti vidurinįjį sluoksnį.

„Kiekvienas sprendimas turi būti išdiskutuotas, gerai apgalvotas ir pamatuotas“, – apie nusimatomas permainas kalbėjo ministras Kazys Starkevičius, primindamas, kad tarnaujame žmogui, tad kiekvieną kartą, priimdami sprendimą, turime galvoti apie ūkininką, kad jis rastų savo vietą kaime ir didžiuotųsi čia gyvenantis.

ŽŪM inf.

Gudinas - mobilioji apacia 20.05.14

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Ką keisite ūkyje, jeigu ES smarkiai apribos pesticidų ir cheminių trąšų naudojimą?
Orai