Basf 20 03 23 Basf 2023 03 20 m1
Agropolitika
Keičiama Žemės ūkio ministerijos struktūra

Vilnius. Rengiantis administruoti Europos Sąjungos naujojo finansinio programavimo laikotarpio lėšas žemės ūkiui keičiama Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) administracinė struktūra. Nuo šiol veiks 5 departamentai ir jiems pavaldūs bei savarankiški skyriai.

Ministerijoje bus Tvarios žemės ūkio gamybos ir maisto pramonės, Žemės ir nekilnojamojo turto politikos, Finansų ir biudžeto, Strateginio planavimo bei Europos Sąjungos reikalų ir paramos politikos departamentai.

„Ministerijos struktūra nebeatitiko šiuolaikinio žemės ūkio keliamų iššūkių. Siekiame stiprinti svarbiausias žemės ūkio politikos sritis, orientuotis į tvarumo ir Žaliojo kurso specifiką“, – pranešime sakė ŽŪM kancleris Valdas Aleknavičius.

Bioversija 23 01 16 + Agrokoncernas 23 02 06

Daugeliui valstybės tarnautojų ir ministerijos darbuotojų, kurių pareigybės, atliekant pertvarką, buvo naikinamos, pasiūlyta užimti lygiavertes pareigas. Šiuo metu ministerijoje yra 330 darbo vietų.

Dalis ministerijos specialistų dirbs ir Kaune, kur lieka Strateginio planavimo departamento Ekonominės analizės skyrius. Šiame mieste dirbs ir daugiau ministerijos darbuotojų. Iš viso čia įsteigtos 22 darbo vietos.

Pagal ŽŪM inf. 

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar reikėtų riboti žemės ūkio paskirties žemės įsigijimą?
Visos apklausos