Dimedium 22 05 01 Dimedium 22 05 01
Agropolitika
K. Navicko komandą turėtų papildyti žemdirbių atstovai

Vilnius. Valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) deleguotas žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas žada, kad jo politinė komanda netrukus bus papildyta, o kandidatūros derinamos su partija.

„Baigsime susiderinti politiniame bloke ir nuspręsime“, – ketvirtadienį po TS-LKD prezidiumo sudarytos darbo grupės, ieškančios kompromiso tarp žemdirbių ir žemės ūkio ministro, pirmojo posėdžio BNS sakė ministras. 

Darbo grupei vadovaujantis buvęs žemės ūkio ministras, Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas Kazys Starkevičius ūkininkų atstovams pažadėjo, kad ministro komanda bus stiprinama žemdirbių atstovais.

Bioversija 22 02 02

„Jo komanda bus sustiprinta žmonėmis iš kaimo“, – posėdyje teigė K. Starkevičius.   

K. Navickas BNS sakė, kad tai bus politiniai viceministrų postai. „Kadangi tai politiniai postai, tai vien ministro sprendimo neužtenka. Derinamės“, – teigė jis.   

„Terminų dar nenusistatėme“, – pridūrė, paklaustas, kada paaiškės, kas taps naujais viceministrais. „Užduotys aiškios, kurią vietą reikia stiprinti – pirminę gamybą žemės ūkyje. Ypatingai tą dalį, kuri susijusi su žaliuoju kursu“, – teigė jis.   

Dabar dirba du žemės ūkio viceministrai – Donatas Dudutis ir Paulius Lukševičius.

Žemės ūkio taryba spalio pabaigoje paragino ministrą trauktis, nes jis esą nesprendžia sektoriaus problemų, vengia dialogo, jam trūksta lyderystės. Tarybai vadovaujantis Jonas Vilionis sako, kad reikalavimas ministrui trauktis dar nėra atšauktas. 

„Tas reikalavimas išlieka“, – konservatorių darbo grupės posėdyje teigė J. Vilionis. 

Po Žemės ūkio tarybos pareiškimo dėl nepasitikėjimo K. Navicku TS-LKD  prezidiumas partijos deleguotam ministrui pareiškė paramą ir sudarė darbo grupę siekti platesnio dialogo. 

BNS inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar ganote melžiamas karves?
Visos apklausos