Basf A1 12 09 23 Basf 2023 09 08 m1
Agropolitika
Būsimas ŽŪM viceministras – M.Staškevičius

Vilnius. Ausmai Miškinienei žemės ūkio viceministės postą iškeitus į Lazdijų rajono merės, jos vietą užims Maisto ir veterinarijos tarnybos vadovo pavaduotojas Mantas Staškevičius.

Tai BNS patvirtino ministras Giedrius Surplys. Pasak jo, M. Staškevičius „dėl asmeninių priežasčių“ pradės dirbti liepą. M. Staškevičius kuruos gyvulininkystės, augalininkystės ir maisto sektorius.

Anksčiau ministras sakė, kad naujasis viceministras pradės dirbti nuo birželio 1 dienos.

Bioversija 23 09 01 m7

G. Surplio teigimu, rinktasi iš trijų kandidatų, tačiau jis jų neįvardijo.

„Man svarbu, kad žmogus būtų gamybininkas, Mantas pagal išsilavinimą yra veterinaras, visą laiką dirbęs su maisto sauga, su gyvūnų gerove (...). Aš jį pažįstu kaip ryžtingą, entuziastingą, priimantį daug geranoriškų už biurokratinės rutinos ribų išeinančių sprendimų – greičiau, efektyviau, jeigu reikia. Mantas dirbo daugelyje grupių su buvusia viceministre ir turi stiprias jos rekomendacijas", – teigė G. Surplys.

Vyriausybės sudėtis artimiausiais mėnesiais gali pasikeisti, priklausomai nuo partijų derybų dėl koalicijos ateities ir išrinktojo prezidento Gitano Nausėdos pozicijos. Pastarasis jau yra pareiškęs apie ketinimus užduoti papildomų klausimų žemės ūkio ministrui.

BNS inf.

  Gudinas - 23 06 14
  Bayer 2023 08 21

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip elgiatės, kai gyvulys sunkiai serga ir patiria kančią?
  Visos apklausos