BASF A1 2024 06 19 Basf m1 2024 06 19
Verslo informacija
Žieminiai migliniai javai. Atsiperkantys sprendimai su biologiniais produktais

Biologiniai produktai žemės ūkyje populiarėja ne tik dėl to, kad tai tvaraus ūkininkavimo priemonė, padedanti naudoti mažiau cheminių preparatų, ar dėl to, kad Europos Komisija siūlo per ateinančius 10 metų 50 proc. sumažinti pesticidų ir 20 proc. trąšų naudojimą žemės ūkyje. Jau dabar esama įrodymų atliekant tiek tiksliuosius, tiek gamybinius bandymus, kad mikroorganizmų įvedimas į auginimo technologiją atsiperka.

Mikroorganizmų žemės ūkiui gamintoja „Bioversio” pateikia tris kelius, priklausomai nuo jūsų auginimo technologijos, kaip biologiniai produktai BIOMAS gali būti įvedami į auginimo technologiją. Rekomenduojami variantai yra išbandyti tiksliųjų bandymų LAMMC institute metu, bei gamybinių bandymų metu Lietuvos ūkiuose. Nuolat augantis ūkių skaičius, kurie naudoja Biomas biologinius produktus taip pat pasako daug.

Taigi, trys BIOMAS produktų įvedimo variantai. Juose minimų produktų paskirtis ir kuo jų vaidmuo yra svarbus, rasite teksto pabaigoje:

JEI SĖKLĄ RUOŠIATE SAVO ŪKYJE

rudenį:

a - būsimųjų pasėlių purškimas Biomas ORGANIC. Nespėjus to padaryti prieš sėją, galima purkšti ir po sėjos!

b - sėklas apdoroti Biomas GROW, Biomas UNIVERSAL ir Biomas PROTECT.

pavasarį:

a - tęsiant darbus pavasarį (BBCH 27-30) - Biomas GROW, kuris padės augalui greičiau „atsibusti“, paspartins šaknų regeneraciją.

JEI PERKATE SERTIFIKUOTAS ETANA VEISLĖS ŽIEMINIŲ KVIEČIŲ SĖKLAS APVELTAS BIOMAS GROW (jos ruošiamos „Dotnuva Seeds", o prekiauja „Linas Agro")

rudenį:

a - būsimų pasėlių purškimas Biomas ORGANIC. Nespėjus to padaryti prieš sėją, galima purkšti ir po sėjos.

b - kartu su augalų apsaugos priemonėmis po sudygimo (BBCH 11-27) purkšti Biomas UNIVERSAL.

pavasarį:

a - tęsiant darbus pavasarį (BBCH 27-30) - Biomas GROW greitesniam augalo „atsibudimui“, šaknų regeneracijos paspartinimui.

JEI SĖKLA NEVELTA BAKTERIJOMIS (NESVARBU KUR PIRKOTE)

rudenį:

a - būsimų pasėlių purškimas Biomas ORGANIC. Nespėjus to padaryti prieš sėją, taip pat galima tai padaryti ir po sėjos.

b - kartu su augalų apsaugos priemonėmis po sudygimo (BBCH 11-27) purkšti Biomas GROW.

pavasarį:

a - tęsiant darbus pavasarį (BBCH 27-30) - Biomas UNIVERSAL.

***

Biomas ORGANIC – visų tipų augalų organinių liekanų skaidymui ir mineralinių medžiagų prieinamumui didinti. Preparate esantys Trichoderma reesei mikroskopiniai grybai pasižymintys efektyviu organininių liekanų skaidymu, bei humifikacijos procesų dirvožemyje iniciavimu. Taip pat yra mažinamas ir patogeninių mikroorganizmų esančių ant augalinių liekanų skaičius (dėl konkurencinės aplinkos).

Biomas GROW - fiksuoja atmosferinį azotą ir atpalaiduoja netirpų fosforą taip didindamas jo prieinamumą. Fosforas ankstyvuose tarpsniuose iš esmės didina šaknų sistemos formavimą.

Biomas UNIVERSAL - preparate esančios bakterijos prisideda prie organinių liekanų skaidymo ir mineralinio azoto surišimo, jį fiksuoja, mažina mineralinių trąšų išsiplovimą, taip pat turi specifinį aktyvumą prieš dirvoje esančius patogenus. 

Biomas PROTECT - gerina dirvožemio fitosanitarines savybes, didina augalų imunitetą ligoms. Bacillus amyloliquefaciens bakterijos pasižymi greitu augimu, todėl patekusios per dirvožemį į augalo šaknų sistemos zoną ten greitai įsitvirtina ir ima išskirti įvairias biologiškai aktyvias medžiagas.

Jei turite klausimų ar reikia daugiau patikslinimo dėl biologinių produktų naudojimo, konsultuokitės su „Linas Agro” savo regiono vadybininkais arba su „Bioversio” technologais.

Užsakymas Nr. 10278

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos