Basf 2024 04 24 A1 Basf 2024 04 24 m1
Verslo informacija
Žaibiškas veikimas. Garantuotas rezultatas.

Pernai metais Corteva Agriscience™ rinkai pristatė naują herbicidą Quelex™, kurį iš karto labai gerai įvertino Lietuvos ūkininkai.  Greitas veikimas, užtikrintas efektyvumas nuo visų svarbiausių dviskilčių piktžolių – tai, ko reikia ūkininkams.  

Quelex™ yra sisteminio veikimo herbicidas, skirtas dviskilčių piktžolių naikinimui žieminių ir vasarinių javų pasėliuose pavasarį.  Jo sudėtyje yra dvi veikliosios medžiagos – 100 g/kg florasulamo ir 100 g/kg Arylex™ active. Pastaroji veiklioji medžiaga  priklauso herbicidų sintetinių auksinų grupės naujam pogrupiui – arilpikolinatams. Piktžolių atsparumas šiai grupei beveik  nesivysto.  

Labai svarbi dar viena savybė – produktas piktžoles veikia jau nuo +2 °C. Tai labai aktualu purškiant žieminius javus pavasarį,  kai naktį oras atvėsta iki žemų temperatūrų, o dieną oras mažai sušyla. Tokiu oru naudojant kitus herbicidus, kuriems reikia  aukštesnės temperatūros, nebus gautas norimas rezultatas.  

Quelex™ galima purkšti nuo ankstyvo pavasario iki labai vėlyvo javų tarpsnio – net iki lapamakštės sustorėjimo (BBCH 45).  Tai rodo, kad inovatyvi produkto formuliacija yra labai švelni javams. Dėl tos pačios priežasties Quelex™ gali būti maišomas  su kitais herbicidais, augimo reguliatoriais, mikroelementinėmis trąšomis ar fungicidais.  

Dar viena išskirtinė veikliosios medžiagos Arylex™ active  savybė – piktžoles veikia labai greitai. Iškart po nupurškimo  piktžolės nustoja augusios, nebekonkuruoja su javais dėl  maisto medžiagų. Pirmuosius požymius ant piktžolių  pastebėsime jau kitą dieną po purškimo. Atkreipti dėmesį  turėtų ūkininkai, kurių laukuose gausu raudonžiedžių notrelių.  Šios piktžolės paprastai sunkiai sunaikinamos, nes per  purškimą dažniausiai žydi ir būna atsparesnes bet kokiems  chemikalams, tačiau Quelex™ tokias piktžoles suraitys  per porą dienų. Quelex™ labai efektyviai naikina ir kitas  piktžoles, tokias kaip kibieji laipikai, rugiagėlės, visos  kryžmažiedės (įskaitant rapsų pabiras), ramunės, aguonos  ir daugelis kitų.

Quelex™ saugus aplinkai. Jis purškiamas labai mažomis  normomis, o dirvožemyje suskyla greitai. Dėl šios priežasties  nėra jokių apribojimų vėliau sėjamiems augalams.  

Corteva Agriscience™ didžiuojasi savo nauju kūriniu ir  nuoširdžiai tiki, kad Quelex™ taps žinomas, kaip ir kiti  populiarūs produktai: Tombo, Belkar, Metazamix, Lontrel ir  daug kitų.

Dėl Quelex™ įsigijimo kreipkitės į UAB „Agrokoncerno“ vadybininkus.

Užsakymas Nr. 10134

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kokio senumo traktorių turite ūkyje?
  Visos apklausos