Basf 2024 04 24 A1 Basf 2024 04 24 m1
Verslo informacija
Taikliausi Lietuvos ūkininkai varžėsi šaudymo turnyro „Tombo™ taurė 2022“ finale

Taikliausi ūkininkai iš visos Lietuvos rinkosi į Kėdainių r. įsikūrusią „Medžiotojų sostinę“, kad išsiaiškintų, kam atiteks šaudymo turnyro „TOMBO™ taurė 2022“ pagrindinis trofėjus.

Po beveik mėnesį trukusių 8 itin azartiškų etapų, finale susitiko aštuonios stipriausios komandos. Šiemet trečiąjį kartą įmonių „Agrokoncernas“ ir „Corteva Agriscience“ organizuotame turnyre pergalę, surinkusi net 101 tašką, šventė Radviliškio r. šaulių komanda.

Nugalėtojai džiaugėsi ne tik pelnyta taure, bet ir pagrindiniu prizu – pramoga visai šaulių komandai, t. y. lenktynėmis „F-RACE 200“.

Antrąja vieta, surinkusi 99 taškus, džiaugėsi Kėdainių r. komanda, 97 taiklūs šūviai trečiąją vietą lėmė Jurbarko r. komandai. Toliau finalininkai pagal taiklius šūvius išsidėstė tokia tvarka: Kauno r. komanda (96 taškai), Joniškio r. komanda (93 taškai), jungtinė Anykščių, Ukmergės ir Kaišiadorių r. komanda (92 taškai), Pakruojo r. komanda (91 taškas), Šakių r. komanda (82 taškai).

Šaudymo turnyro „TOMBO™ taurė 2022“ finale išskirtiniu taiklumu pasižymėjo ir taikliausių šaulių titulus iškovojo Nerijus Stanislauskas (Anykščių, Ukmergės ir Kaišiadorių r. komanda), Juozas Staškūnas (Radviliškio r. komanda) ir Ernestas Grinius (Kauno r. komanda). Jiems atiteko specialios turnyro organizatorių dovanos.

Taikliausias finalo šaulys N. Stanislauskas pasakojo, kad savo įgūdžius lavino ir papildomai. Ši pramoga jam tarsi hobis. Nors turnyre dalyvavo pirmą kartą, tačiau tai nesutrukdė tapti taikliausiu finalo šauliu.

Štai kokiais prizais apdovanoti šaudymo turnyro „TOMBO™ taurė 2022“ nugalėtojai

„Pernai šaudymo turnyre dalyvavo tėvas, šiemet kvietimą gavau ir aš. Kartu ūkininkaujame ir atvažiavome. Ūkyje pasiskirstome darbus – aš dažniausiai ariu, sėju ir kuliu, tėvas rūpinasi tręšimu, purškimu. Jis daugiausia ir bendrauja su vadybininku, kuris mus pakvietė į šaudymo turnyrą. Smagu, kad vyksta tokie renginiai. Dėkoju organizatoriams už gerą varžybų organizavimą ir puikią atmosferą“, – po varžybų kalbėjo N. Stanislauskas.

Iš viso turnyre šiemet varžėsi daugiau nei 300 ūkininkų iš įvairių Lietuvos regionų. Į 24 komandas susibūrę šauliai turėjo galimybę ne tik pasivaržyti, bet ir pabendrauti neformalioje aplinkoje, sutikti senus pažįstamus ir susipažinti su turnyro naujokais.

Įmonės „Agrokoncernas“ vadovas Edgaras Šakys džiaugėsi dar vienu sėkmingu turnyru, kuris ne tik motyvuoja ūkininkus tobulinti savo šaudymo įgūdžius, bet ir yra smagus laisvalaikio praleidimo būdas, galimybė susitikti bendraminčius ir pabendrauti.

„Džiaugiamės, kad mūsų šalies ūkininkai, pagal užauginamą derlių, yra vieni darbščiausių Europoje ir randa laiko pomėgiams, aktyviam laisvalaikiui, yra aktyvūs ir žingeidūs. Visada smagu susitikti, pabendrauti, pasidžiaugti pasiekimais.

Atvirumas, dalijimasis sukauptomis žiniomis, naujienomis ir efektyviausiomis augalų auginimo technologijomis padeda bendrai siekti užsibrėžtų tikslų. „Agrokoncerno“ agronomai-konsultantai mielai konsultuoja ūkininkus savo regionuose, bendrauja, žiniomis keičiasi ir patys ūkininkai. Neabejoju, kad būtent apibusiu pasitikėjimu grįstas bendradarbiavimas ir lemia gerus rezultatus“, – po turnyro kalbėjo E. Šakys. 

Kompanijos „Corteva Agriscience“ verslo klientų vadovas Dr. Algis Čižauskas džiaugiasi pasiteisinusiu renginio formatu, kuris ūkininkams iš įvairiausių Lietuvos regionų suteikia galimybę susitikti ir kartu gerai praleisti laiką.

„Šaudymas ir augalų apsauga turi bendrų sąsajų – abiem atvejais, siekiant norimo rezultato, būtinas taiklumas. Jis praverčia ne tik šaudykloje, bet ir laukuose. Ūkininkai, pasirinkę patikimus, laiko patikrintus ir veiksmingus augalų apsaugos produktus, niekada neprašauna pro šalį. Todėl nuoširdžiai dėkoju turnyro dalyviams už partnerystę ir pasitikėjimą“, – sakė dr. A. Čižauskas. 

Užsakymo Nr. 11102
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kokio senumo traktorių turite ūkyje?
  Visos apklausos