Basf A1 2024 05 28 Basf m1 2024 05 28
Verslo informacija
Su nauju traktoriumi netikėta dovana

Šilutė. ŪkininkasAloyzas Rauktys, įsigijęs naują traktorių Case IH Puma 140, dovanų gavo ir naują 5 tonų kuro talpyklą. Mat jo traktorius – šimtasis užregistruotas įmonės „Dotnuva Baltic“ traktorius Lietuvoje.

Taip sutapo, kad į ūkininko Aloyzo Raukčio kiemą Grabupių kaime naujasis traktorius pristatytas jo gimtadienio išvakarėse. „Dotnuva Baltic“ komanda nusprendė stiprėjančiam ūkiui įteikti ypatingą dovaną – naują dvisienę 5 tonų kuro talpykla Swimer Tank 5000. Tai populiariausias parduodamas modelis Lietuvoje. Ūkininkas galės saugiai laikyti ūkiui reikalingą kurą ir būti ramus bent 10 metų, nes tiek galioja Swimer talpyklų garantija korpusams.

„Kliento kelias su mūsų įmone prasideda tada, kai užsimezga abipusis pasitikėjimas. Sėkmės galime tikėtis tik tuomet, kai išgirstame kliento poreikius ir kartu su juo priimame būtent jo ūkiui naudingus sprendimus. Neturime tikslo žūtbūt įbrukti techniką, nes su ūkiais siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo. Siekiame patarti ir konsultuoti, svarstyti ir leisti pasirinkti iš daugelio galimų variantų“, – sako „Dotnuva Baltic“ pardavimų vadovas Dangirius Belopetravičius.

Bendradarbiauja ne pirmus metus

Ūkininkas Aloyzas Rauktys – vidutinio pieno ūkio savininkas, daugiausiai verčiasi gyvulininkyste, augina ir javų. Ūkininkauja su šeima – žmona Rima ir sūnumi Mariumi. Naujasis Case IH Puma 140 – ne pirmasis pirkinys A. Raukčio ūkyje. Prieš ketverius metus pirko traktorių Case IH Maxxum 110, „Kverneland“ gamintojo 4 korpusų plūgą ir šienapjovę.

Stiprėjant ir plečiantis ūkiui atsirado poreikis techniką atnaujinti. Naujasis traktorius Case IH Puma 140 turi 6 cilindrų variklį ir priekinę pakabą su darbiniu velenu. Ūkio šeimininkas mėgsta planuoti kelis metus į priekį. Jam pritaria „Dotnuva Baltic“ regiono vadybininkas Nerijus Juška: „Ne kartą bendravome su Aloyzu, svarstėme įvairius traktorių variantus, kol buvo pasirinkta būtent tokia traktoriaus komplektacija. Traktorius bus ne tik pastiprinimas šios dienos darbams, bet ir su perspektyva į ateitį, jei atsirastų poreikis plėsti prikabinamos technikos parką“.

Kartu su traktoriumi į ūkininko Aloyzo Raukčio kiemą įriedėjo ir nauja dvisienė 5 tonų kuro talpykla

Ūkininkas A. Rauktys sakosi esąs maloniai nustebintas „Dotnuva Baltic“ įmonės dėmesiu ir šiandien dovana. Naujojo traktoriaus ūkyje tikrai reikėjo, o jo įsigijimą palengvino ES parama.

Dovanų gauta kuro talpykla – labai reikalinga ir priemonė, be jos sunku apsieiti griežtėjant aplinkosaugos reikalavimams. „Kurgi nesidžiaugsi! Mano santykiai su Dotnuva ir taip geri, su vadybininkais galima visada nuoširdžiai pasitarti prieš priimant sprendimą dėl technikos. O tokie dalykai kaip šiandien atima žadą, juk esame įpratę kiekvieną dalyką gyvenime uždirbti savo prakaitu. Tad dovaną priimu kaip didelį įvertinimą ir draugystės ženklą.“

Parengta bendradarbiaujant su „Dotnuva Baltic“

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
  Visos apklausos