Basf m1 2024 06 14
Verslo informacija
Su „Kramp“ žiema Jūsų neužklups!

Žiemą turime tinkamai pasiruošti iššūkiams, kuriuos atneša šis išskirtinis sezonas. Vienas geriausių būdų – iš anksto įsigyti atsargai kokybiškų produktų, įrankių ir priedų. Susipažinkite su „Kramp“ pasiūlymu, kuriame rasite viską, kas pravers žiemą.

Akumuliatoriai žiemai

Pirmas produktas, į kurį verta atkreipti dėmesį, yra geras akumuliatorius. Dėl žemos temperatūros senesni akumuliatoriai gali sukelti problemų paleidžiant variklį. Tokiu atveju verta apsvarstyti galimybę pakeisti akumuliatorių nauju, efektyvesniu. „Kramp“ ir „gopart“ prekių ženklų akumuliatoriai (juos siūlo „Kramp“) – yra aukštos kokybės gaminiai, kurie tarnaus ilgai ir patikimai net ir sunkiomis žiemos sąlygomis.

Jei manote, kad nėra reikalo keisti akumuliatorių ir norite būti saugūs jam išsikrovus, verta įsigyti akumuliatoriaus įkroviklį. Žiemą dėl žemos temperatūros transporto priemonių akumuliatoriai dažnai praranda energiją. Todėl verta turėti įkroviklį, kuriuo galima lengvai įkrauti akumuliatorių ir neteks laukti pagalbos kelyje. „Kramp“ siūlo daugybę įvairaus tipo akumuliatoriams ir vartotojo poreikiams pritaikytų įkroviklių modelių.

Taip pat verta atkreipti dėmesį į „Telwin“ prekės ženklo akumuliatorių įkroviklius, kurie, atsižvelgiant į pasirinktą variantą, pravers įkrauti visų tipų transporto priemonių (lengvųjų automobilių, motociklų, traktorių, sunkvežimių ir pristatymo transporto priemonių bei statybinių mašinų) akumuliatorius. Turėdami įkroviklį, galėsime įkrauti akumuliatorių bet kur, pailgindami jo naudojimo laiką ir užtikrindami optimalų veikimą.

Jei baiminatės, kad akumuliatorius iškrės pokštą, kai mažiausiai to tikitės, pagalvokite apie nešiojamuosius paleidimo prietaisus. Jie pravers, kai akumuliatorius nepajėgs paleisti variklio ir nebus laiko jį įkrauti.

Sniego valymas

Žiemą tenka kovoti ir su sniegu, o be pasiruošimo bus sunku. Iškritus krituliams verta prisiminti priemones, skirtas efektyviai jį pašalinti. „Kramp“ siūlo daug įvairių gaminių, leidžiančių lengvai nuvalyti sniegą nuo kelių, šaligatvių ar automobilių. Vienas iš pagrindinių įrankių yra sniego kastuvai, kurie leis palaikyti švarią ir saugią aplinką.

Transporto priemonėms skirti gaminiai, tokie kaip langų grandikliai, spynų atitirpinimo priemonės, antifrizas ir pagalbinės paleidimo priemonės, yra taip pat svarbūs. Su tinkamai parinktais produktais galima greitai išvalyti sniegą ir užvesti savo transporto priemonę bei saugiai važiuoti.

Termoaktyvūs drabužiai

Nereikėtų pamiršti termoaktyvių drabužių ir tinkamos avalynės, kurie yra neatsiejama darbo šaltame ore dalis. „Kramp“ siūlo daugybę drabužių ir batų, kurie puikiai tiks dirbti esant žemai temperatūrai. Pasiūlą sudaro: termoaktyvūs marškinėliai, termoaktyvios apatinės kelnės, termo kojinės, neperšlampami ir žygio batai, žieminės striukės, taip pat įvairių tipų pirštinės, pvz. odinės, izoliuotos ar neslidžios. Pirštinės garantuoja komfortą ir visišką rankų funkcionalumą net ir sunkiausiomis sąlygomis.

Šildytuvai ir spinduliniai šildytuvai

Daugeliu atvejų būtina įsigyti šildytuvus, kurie padės šildyti ūkio patalpas ir išdžiovinti drėgnus paviršius. Šildytuvai labai svarbūs gyvulininkystėje, nes padeda užtikrinti komforto sąlygas ir apsaugoti nuo žemos temperatūros poveikio. „Kramp“ siūlo kokybiškus „Master“ prekės ženklo šildymo prietaisai. Kitas produktas, ypač naudingas gyvulininkystėje žiemą, yra spinduliniai šildytuvai, kurie šildo efektyviai ir greitai, skleisdami šviesos spindulius. Spinduliuotė pasiekia tiesiogiai šildomą objektą, suteikdama šilumą iškart po prietaiso įjungimo.

Yra daug dalykų, kuriuos verta įsiminti, todėl, ruošdamiesi žiemai, būtinai pasidomėkite „Kramp“ pasiūlymu. Su mumis pasiruošti šaltiesiems mėnesiams bus greičiau ir paprasčiau!

Pasidalykite šiuo straipsniu su kolegomis!

Užsakymo Nr. 11485
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
Visos apklausos