Basf 2024 04 09 / 2024 04 19 A1 Basf 2024 04 09 / 2024 04 19 m1
Verslo informacija
Stipresnis dar nesukurtas

KorvettoTM – tai dar vienas naujas įmonės Corteva Agricience™ kūrinys, su kuriuo ir vėl išdidžiai žengiame į žieminių rapsų  herbicidų rinką. 

Praeitą rudenį žieminių rapsų buvo pasėta rekordiškai daug. Tam buvo labai palankios meteorologinės sąlygos. Sausas,  šiltas ir ilgas ruduo leido atlikti visus žemės ūkio darbus laiku. Tačiau dėl tokių orų nepakankamai gerai suveikė dirviniai  herbicidai, kurių geram efektyvumui būtina dirvos drėgmė. Todėl, net ir laiku viską padarius, rezultatas buvo ne toks, kokio  tikėtasi.

Ūkininkai, kurie pasirinko dirvinio tipo herbicidus žieminių rapsų pasėliams purkšti, turėtų atidžiai pereiti savo laukus  ir įvertinti piktžolėtumą. Yra didelė tikimybė, kad tuose laukuose bus likę piktžolių. Dirviniai herbicidai blogiau veikia ir daug  organikos turinčiose dirvose bei laukuose, kur rapsai sėti į ražienas. Be to, dauguma dirvinių herbicidų silpniau veikia usnis,  rugiagėles, ramunes. 

Apsėta daug hektarų, visi rapsai peržiemojo ypač gerai, todėl piktžolėtumo situacijų laukuose bus visokių. 

Džiaugiamės, kad jau šiais metais ūkininkai turės stiprų įrankį kovoti su piktžolėmis žieminiuose rapsuose. Tai herbicidas  KorvettoTM

KorvettoTM yra selektyvus herbicidas, skirtas sudygusių  dviskilčių piktžolių naikinimui pavasarį žieminių rapsų pasėliuose.  KorvettoTM sudėtyje yra dvi veikliosios medžiagos:  ArylexTM active (mokslinis pavadinimas haloksifen-metilas) ir  klopiralidas. Abi veikliosios medžiagos priklauso sintetinių  auksinų grupei ir į piktžoles patenka per lapus, todėl dirvos  sudėtis ir drėgmė neturi jokios įtakos produkto veikimui.  Herbicidas labai gerai naikina daugelį dviskilčių piktžolių,  tokias kaip rugiagėles, baltąsias balandas, dirvines usnis,  kibiuosius lipikus, bekvapius šunramunius, aguonas birules,  raudonžiedes notreles, vaistines žvirbliarūtes, snapučius ir  daugelį kitų. Registracinių bandymų rezultatai, kurie buvo  surinkti per keletą metų iš įvairių šalių, nuteikia labai optimistiškai  – produktas veikia puikiai. Poveikis  jautrioms piktžolėms išryškėja jau po kelių dienų. Jų augimas  sustoja, o piktžolės visiškai žūsta per 4–6 savaites po purškimo.

KorvettoTM efektyviai naikina daugelį piktžolių

KorvettoTM purškiamas pavasarį, nuo stiebo ilgėjimo  pradžios, kol butonai apsigaubia lapais (BBCH 30–50).Norma:  1,0 l/ha. Geriausios sąlygos purkšti, kai dienos temperatūra  yra +10 °C. Kai kurios piktžolės, tokios kaip aguonos  birulės, baltosios balandos, kibieji lipikai, raudonžiedės  notrelės, vaistinės žvirbliarūtės, bus sunaikintos esant ir  žemesnei oro temperatūrai. Nepurkškite, jei prieš ar po  purškimo prognozuojamos šalnos. Įprastai, nuėmus  KorvettoTM purkštų žieminių rapsų derlių, galima sėti visus  augalus be apribojimų. 

Dėl KorvettoTM įsigijimo kreipkitės į „Baltic Agro“ ir  AB „Kauno grūdai“ vadybininkus.

Užsakymas Nr. 10133

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Ko tikitės iš šiųmečio pasėlių deklaravimo?
  Visos apklausos