Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Verslo informacija
Šiauliuose duris atvėrė modernus technikos prekybos ir aptarnavimo centras

Šiauliai. Po beveik metus trukusių statybų bendrovė „Dotnuva Baltic“ Šiaulių rajone, Vijolių kaime, atidarė šiuolaikišką žemės ūkio technikos prekybos ir aptarnavimo centrą. Į naujas 940 m2 ploto patalpas perkeltas Joniškio padalinys.

Erdviame ir šiuolaikiškame technikos prekybos ir aptarnavimo centre įrengtos žemės ūkio technikos serviso dirbtuvės, aprūpintos moderniausia įranga ir technologijomis, taip pat erdvus atsarginių dalių sandėlis, ergonomiškos biuro patalpos, lauko aikštelėje pristatomos modernios žemės ūkio mašinos.

Naujasis centras energetiškai nepriklausomas, jame įdiegta geoterminio šildymo sistema, administracinėse patalpose įrengta kapiliarinė vėsinimo sistema, serviso dirbtuvės vėsinamos atvėsintu vandeniu per kaloriferius. Iš viso tam išgręžta 10 gręžinių žemėje, jų bendras ilgis siekia 1 km. Ant pastato stogo sumontuota 60 kW saulės elektrinė, jos pagaminta energija patenkins visus centro poreikius ištisus metus. Šalia pastato įrengtos dvi automobilių įkrovimo stotelės.

„Mums labai svarbu, kad pastatas būtų patogus, funkcionalus, praktiškas ir atitiktų aukščiausių standartų reikalavimus. Tad investavome į inovatyvius sprendimus, žengdami didelį žingsnį pirmyn energetikos srityje: pastatui šildyti įrengėme geoterminę sistemą, apsirūpinome saulės generuojama elektros energija, serviso patalpoms vėsinti įdiegėme modernią kapiliarinę kilimėlių sistemą, kuri sudaro komfortiškas sąlygas darbuotojams“, – pastate įdiegtus sprendimus trumpai pristatė „Dotnuva Baltic“ Infrastruktūros skyriaus vadovas Arminas Grigalis.

Simbolinę naujojo centro atidarymo juostelę perkirpo (iš kairės): bendrovės „Daimena“ generalinis direktorius Domas Aleknavičius, „Dotnuva Baltic“ Infrastruktūros skyriaus vadovas Arminas Grigalis, generalinis direktorius Jonas Bakšys, Serviso ir atsarginių dalių skyriaus vadovas Jonas Baltaduonis, vykdantysis direktorius Dangis Valaitis ir pardavimų vadovas Dangirius Belopetravičius

Įmonė į naująjį žemės ūkio technikos prekybos ir priežiūros centrą investavo 2,1 mln. eurų. Statybas vykdė bendrovė „Daimena“.

Kiekvienas centro svečias dalyvavo loterijoje ir trys laimingieji laimėjo įmonės įsteigtus prizus – dovanų kuponus apsipirkti naujajame centre. Šventinę nuotaiką kūrė ir svečius linksmino mušamųjų instrumentų ansamblis „Ritmas kitaip“.

Įteikdamas simbolinį raktą bendrovės „Daimena“ generalinis direktorius Domas Aleknavičius (nuotraukoje dešinėje) pripažino, kad pastato statyboms kelti dideli lūkesčiai, kuriuos pavyko įgyvendinti

Patogiau dirbti ir arčiau klientų

Tardamas sveikinimo kalbą „Dotnuva Baltic“ generalinis direktorius Jonas Bakšys pabrėžė, kad įmonė nuolat investuoja į profesionalumą ir kokybę, taip siekdama sudaryti geras sąlygas darbuotojams ir klientams, stiprindama savo pozicijas rinkoje.

„Atidarydami naują žemės ūkio technikos pardavimų ir aptarnavimo centrą Šiauliuose būsime arčiau klientų, darbuotojams bus erdviau ir patogiau dirbti naujose patalpose, o moderni įranga padės jiems teikti paslaugas dar greičiau, geriau ir kokybiškiau“, – teigė J. Bakšys, pridurdamas, kad kitų metų pradžioje toks pats centras atvers duris ir Jekabpilyje, Latvijoje.

„Dotnuva Baltic“ generalinis direktorius Jonas Bakšys linkėjo klientams su įmone rasti gerų sprendimų, o darbuotojams – gero starto ir puikių rezultatų

Greitesnių ir kokybiškesnių paslaugų teikimą klientams išskyrė ir įmonės „Dotnuva Baltic“ Serviso ir atsarginių dalių skyriaus vadovas Jonas Baltaduonis. Jo teigimu, į naująjį centrą Šiauliuose bus paprasčiau atvykti aplinkinių rajonų (Kelmės, Radviliškio, Pakruojo) ūkininkams. Be to, ir serviso specialistai daug greičiau pasieks ūkius, o inovatyvi moderniausia remonto įranga leis teikti greitas, kokybiškas ir saugias paslaugas.

„Plėsime komandą dar dviem technikais. Siekiame teikti dar kokybiškesnes paslaugas, tad diferencijuosime jų darbą ir technines žinias pagal konkrečius prekių ženklus“, – sakė J. Baltaduonis. Šiuo metu naujajame centre dirba 9 darbuotojai, kurie lig šiol darbavosi Joniškio padalinyje.

Už verslo plėtrą Šiaulių krašte ir kuriamas darbo vietas įmonei „Dotnuva Baltic“ dėkojo Šiaulių r. vicemeras Eimantas Kirkutis, Žemės ūkio skyriaus atstovai. Pasak Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininko Raimundo Juknevičiaus, Lietuvos ir kitų Baltijos šalių žemdirbiams gerai žinoma įmonė teikia paklausias ir kokybiškas paslaugas už prieinamą (konkurencingą) kainą, o tai ir ūkininkams leidžia būti konkurencingiems. „Kaip Šiaulių krašto ūkininkas džiaugiuosi, kad tos paslaugos nuo šiol bus pasiekiamos ranka“, – sakė R. Juknevičius.

Su naujojo centro atidarymu kolegas taip pat sveikino Latvijos ir Estijos filialų komandos. Renginyje dalyvavo pagrindinių „Dotnuva Baltic“ partnerių ir žemės ūkio technikos gamintojų atstovai.

Augimo ir plėtros istorija

Dėkodamas už pasitikėjimą ir bendradarbiavimą esamiems ir būsimiems klientams, taip pat verslo partneriams ir darbuotojams, vykdantysis direktorius Dangis Valaitis pristatė daugiau kaip 27 metus kuriamą įmonės istoriją, kurios pradžia – 1996 m. prekyba sėklomis.

„Bet jau po pirmųjų veiklos metų iškilo klausimas, kaip tas kokybiškas rapsų ar cukrinių runkelių sėklas mūsų žemdirbiai pasės su senąja technika, su kuria buvo neįmanoma išlaikyti nei gylio, nei tolygumo. Taip prasidėjo įmonės bendradarbiavimas su „Kverneland“ kompanija ir raudonosios produktų linijos populiarinimas mūsų rinkoje“, – pasakojo D. Valaitis, pridurdamas, kad įmonės identitetą ir moto atspindi šūkis „Trust the red“ („Pasitikėk raudona“).

Reikšmingi įmonės augimui ir plėtrai buvo 2003 m., kai užsimezgė bendradarbiavimas su „Case IH“, leidęs išplėsti pasiūlą traktoriais ir javų kombainais, taip pat 2010 m., kai įsteigti pirmieji filialai Latvijoje ir Estijoje. Šiuo metu įmonė „Dotnuva Baltic“ visose trijose Baltijos šalyse turi 16 technikos prekybos ir priežiūros centrų.

Pasveikinti su simbolinėmis dovanomis atvyko Latvijos ir Estijos (nuotr. apačioje) filialų atstovai

„Augome ir plėtėmės koja kojon su kokybe. Visada stengėmės parduoti ne tik techniką, bet ir sprendimą, kuris leistų klientui uždirbti daugiau, atneštų papildomą naudą ir vertę jo ūkiui. To leidžia siekti kryptingos visų darbuotojų pastangos, ilgamečiai patikimi tiekėjai“, – pabrėžė vykdantysis direktorius.

Gausiame daugiau kaip 20 prekių ženklų krepšelyje jis išskyrė keturis pagrindinius žemės ūkio technikos gamintojus, kurių parduodamos mašinos sudaro 80 proc. apyvartos. Tai kompanijos „Case IH“, „Kverneland“, „Agrifac“ ir „Siloking“, su kuriomis įmonę sieja abipusiu pasitikėjimu, supratimu ir palaikymu grįstas ilgametis bendradarbiavimas.

Kompanija „Kverneland“ siūlo plačią prikabinamos technikos gamą: pradedant plūgais, kita žemės dirbimo technika, sėjamosiomis, baigiant purkštuvais, barstytuvais, šienapjovėmis ir grėbliais. „Case IH“ – traktorių ir javų kombainų gamintoja, o renginyje dalyvavęs ūkininkai galėjo susipažinti su atnaujintu galingiausiu (302 AG) Case IH Puma modeliu, kuriame įdiegta nemažai sprendimų, perimtų iš Optum serijos traktorių.

Technikos gamintoja „Agrifac“ gamina išskirtinai tik savaeigius purkštuvus ir siūlo trijų serijų – Condor, Vanguard ir Endurance – įvairių modifikacijų mašinas, atitinkančias skirtingus žemdirbių poreikius. Purkštuvuose diegiamos moderniausios technologijos, leidžiančios pesticidus skleisti tolygiai ir itin tiksliai. Žinomiausios ir išskirtinės „Agrifac“ technologijos – oriniai purkštukai ir HTA sistema, naujovė – impulsiniai purkštukai, kameros ant sijų ir daugelis kitų.

Bavarų įmonė „Siloking“ specializuojasi pašarų maišymo ir dalijimo mašinų gamyboje ir siūlo įvairios talpos savaeigius ir dviejų linijų prikabinamus pašarų maišytuvus-dalytuvus, taip pat elektrines ir stacionarias pašarų ruošimo ir išdalijimo mašinas.

Laimingieji loterijos laimėtojai

Užsakymo Nr. 11441
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
Visos apklausos