Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Verslo informacija
Parodoje „Agritechnica“ – ypatinga „Case IH“ traktorių naujovė

Hanoveris. Šie metai kompanijai „Case IH" - išskirtiniai. Įmonė švenčia 175-uosius gyvavimo metus. Tai progai pažymėti bus pagaminti riboto leidimo (175) „Case IH Puma 175 CVX" modeliai, kurie sublizgės perlamutrine raudona spalva. Į kompanijos istorijos puslapius bus įrašytos ir kitos šiemet pirmą kartą pristatytos, ne mažiau svarbios „Case IH" traktorių naujovės, kurių oficialus debiutas numatytas lapkričio 12-18 dienomis Hanoveryje vyksiančioje parodoje „Agritechnica".

Išankstinė naujų traktorių modelių prezentacija surengta Čekijoje vasaros pabaigoje. Kelias dienas vykusiame renginyje dalyvavo didžiausių Europos šalių leidinių žurnalistai. Pasak „Case IH" Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos viceprezidento Metju Fosterio (Matthew Foster), prieš 175 metus įkurta žemės ūkio technikos kompanija „Case IH" turi kuo didžiuotis. „Esame pirmieji rinkoje, pagaminę garinį traktorių žemės ūkiui, vieno rotoriaus javų derliaus dorojimo kombainą ir keturiais vikšrais varomą traktorių. Įspūdingos ir šių metų naujovės, kai kurias iš jų taip pat pristatysime pirmieji", - kompanijos pasiekimus apžvelgė M. Fosteris.

„175 kompanijos veiklos metus tvirtai galime vadinti kokybės, atkaklumo ir pažangos metais. Tais pačiais principais gamyba bus grindžiama ir ateityje", - tarptautinėje spaudos konferencijoje sakė kompanijos „Case IH" viceprezidentas Metju Fosteris (Matthew Foster)

Keturvikšriai „Case IH Quadtrac"galiūnai - su bepakope transmisija

Pirmieji „Case IH Quadtrac" traktoriai su keturiais vikšrais nuo konvejerio nuvažiavo prieš 20 metų. „Tai mašina, kuri nerastų vietos daugumoje ūkių, tačiau tokie galiūnai paklausūs stambiuose Rytų Europos ūkiuose. Vertinant tai, kad siekiant efektyvinti gamybą, ūkiai stambinami ir kituose kraštuose, galingų, vikšrais varomų traktorių gamyba yra perspektyvi", - tvirtino M. Fosteris.

„Case IH" pristato „Case IH Quadtrac" modelius su bepakope CVX transmisija. Pasak „Case IH" Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos produktų rinkodaros vadovo Vincento Hazenbergo (Vincent Hazenberg), trys raidės(CVX) prie šių traktorių vardo suteiks jiems daugiau universalumo ir visus bepakopės transmisijos privalumus. Bepakopė CVX transmisija bus galima trijuose „Quadtrac" modeliuose - 470, 500 ir 540.

„Didelės galios mašinos dirba efektyviausiai. Svarbiausi bepakopės transmisijos privalumai - degalų ir laiko taupymas, geresnis prisitaikymas prie darbo sąlygų pokyčių ir kiti", - pabrėžė V. Hanzenbergas. Pasak jo, savų privalumų turi ir mašina su vikšrine važiuokle: tokie traktoriai pasižymi išskirtine traukos jėga, mažiau slegia dirvą. Traktoriaus su keturiais vikšrais kontakto su dirva plotas didžiausias, ir siekia net 5,6 m2. Vikšriniai traktoriai nepakeičiami, kai tenka dirbti drėgnomis sąlygomis. Palyginti su ratine, išvysčiusi didžiausią galią, vikšrinė technika buksuoja gerokai mažiau.

Pasak Vincento Hanzenbergo (Vincent Hazenberg), apie du trečdaliai didelės galios traktorių Europoje parduodami su bepakope transmisija, tad „Case IH" žingsnis - pasiūlyti šią transmisiją „Quadtrac" modeliuose - logiškas

Galingiausias iš trijulės - „Case IH Quadtrac 540 CVX" - pateko į konkurso „Metų traktorius 2018" finalą. Ar šis pirmasis ir vienintelis rinkoje galingiausias (maksimalios 613 AG galios) traktorius su bepakope transmisija ir vienintelis rinkoje didelės galios vikšrinis traktorius su keturiomis lygiagrečiai judančiomis vikšrų juostomis, taps konkurso nugalėtoju, paaiškės parodoje „Agritechnica".

„Case IH Quadtrac 540 CVX" - konkurso „Metų traktorius 2018" finalininkas. Tai pirmasis ir vienintelis rinkoje galingiausias traktorius su bepakope transmisija ir vienintelis rinkoje didelės galios vikšrinis traktorius su keturiomis lygiagrečiai judančiomis vikšrų juostomis

„Quadtrac" 470, 500 ir 540 CVX yra taip pat pirmieji ir kol kas vieninteliai modulinės konstrukcijos didelės galios su bepakope transmisija traktoriai, kurie vairuojami galinę dalį, pasukant priekinės atžvilgiu. Juose montuojami 12,9 l darbinio tūrio 6 cl. „FPT Cursor 13" varikliai, kurie atitinka „Stage IV" deginių emisijų standartus. Kenksmingoms medžiagoms nukenksminti naudojama „Hi-eSCR" technologija, t.y. reikalingas AdBlue tirpalas. Galingiausio modelio degalų bako talpa - 1 230, AdBlue - 322 litrai.

Planuojama, kad apie 15-20 proc. „Case IH Quadtrac" modelių bus užsakoma su bepakope transmisija. Serijinė šių mašinų gamyba įsibėgės kitų metų pirmąjį ketvirtį. Per 20 metų iš viso parduota 15 tūkst. „Case IH Quadtrac" traktorių. Lietuvoje dirba per 14 keturvikšrių „Case IH" mašinų.

„Case IH Maxxum" su pusiau dinamine„ActiveDrive 8" pavarų dėže  - dar viena kompanijos „Case IH" naujovė. Pusiau dinamine 24F/24R„ActiveDrive 8" yra automatinė 3 diapazonų, traukos darbams pritaikyta pavarų dėžė, turinti 8 eigoje perjungiamas pavaras

Parodos „Agritechnica" lankytojai pamatys ir iš esmės atnaujintus „Case IH Puma" modelius. Vienas iš atnaujinimų - kintamo perdavimo skaičiaus greitojo vairavimo sistema „Adaptive Steering Control", kuri bus galima visuose (nuo „Puma 185 Multicontroler" iki „Puma CVX") modeliuose. Priklausomai nuo atliekamos operacijos, operatorius gali pasirinkti vieną iš trijų vairavimo sistemos perdavimo skaičių. Visos parinktys greitina ratų pasukimą, tik skirtingu laipsniu

Užsakymo nr. 9204

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024
  Setupad-desktop-po tekstu

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos