Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Verslo informacija
Nėra geresnės Jūsų bulvių apsaugos!

Nuo šiol „Corteva Agriscience“ bus vienas pagrindinių bulvių augintojų partnerių Lietuvoje ir visame pasaulyje, nes ZorvecTM Enicade® keičia viską!

Zorvec Enicade® (veiklioji medžiaga oksatiapiprolinas) yra naujos fungicidų kartos produktas, skirtas kovai su bulvių maru. Nepriklausomi Europos mokslininkai, tyrinėjantys bulvių ligas, paskelbė duomenis apie rinkoje esančius fungicidus nuo bulvių maro. Zorvec Enicade – vienvaldis lyderis, nes surinko 4,9 balo iš 5,0 galimų. Antras pagal veiksmingumą produktas gavo 4,0 balo (Euroblight.net).

Trys priežastys, kodėl reikia rinktis Zorvec Enicade:

 1. Zorvec Enicade užtikrina ilgalaikę ligų kontrolę. Zorvec Enicade stabdo micelio augimą, sporuliaciją ir zoosporų dygimą, o veikdamas patogenų gyvenimo ciklą įvairiais būdais, užtikrina didesnį veiksmingumą ir ilgesnę ligų kontrolę. Paprastai skaičiuojama, kad fungicidai bulves apsaugo 5–7 dienas. Nuo šiol, purškiant Zorvec Enicade, bulvių apsauga garantuota net 10 dienų. O tai – 30–40 proc. ilgiau.
 2. Zorvec Enicade labai patogu naudoti, nes reikia mažos – 150 g/ha – normos.Galima purkšti ir drėgnus augalus, svarbu, kad tirpalas nenulašėtų nuo lapų. Po 20 min. nulijęs lietus produkto nebenuplauna. Jei purškiamos sausos bulvės, Zorvec įsigers į augalus dar greičiau. Tai yra labai didelė garantija lietingu oru.
 3. Zorvec Enicade veikia  sistemiškai ir translaminariniu būdu, veiklioji medžiaga labai efektyviai išnešiojama po visą augalą. Translaminarinis veikimas (geba prasiskverbti į lapą) apsaugo apdorotus augalo lapus ir užtikrina vienodesnę apsaugą, sisteminis veikimas padeda apsaugoti lapus, kurie dar nėra visiškai išsiskleidę purškiant, todėl net ir po purškimo išaugę lapai yra apsaugoti nuo bulvių maro. Tai labai svarbu bulvėms sparčiai augant, kai lapija per savaitę gali padvigubėti. Ji privalo būti apsaugota.

Zorvec Enicade naudokite profilaktiškai, kol dar nėra ligos požymių ant lapų. Pradėkite purkšti tuomet, kai prognozuojamas ligos plitimas arba kai susidaro palankios sąlygos marui plisti. Dažniausiai tai būna, kai bulvės pasiekia 50 proc. savo dydžio (tarpuvagiuo-se susilieja 50 proc. augalų).

Zorvec Enicade turi būti purškiamas kartu su kitą veikimo būdą turinčiu fungicidu. Siekiant apsaugoti bulvių pasėlius per visą vegetaciją, Zorvec Enicade būtina naudoti programose su kitais nuo maro veiksmingais fungicidais. Programose Zorvec Enicade purškimų skaičius neturi viršyti 1/3 visų per sezoną numatomų purškimų skaičiaus.

Zorvec Enicade su mažesnėmis veiklos sąnaudomis leidžia pasiekti geresnių rezultatų. Tai yra sėkmingo verslo pagrindas.

Dėl produkto įsigijimo kreipkitės į AB „Kauno Grūdai“ vadybininkus

Užsakymas Nr. 10165

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024
  Setupad-desktop-po tekstu

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos