BASF A1 2024 06 19 Basf m1 2024 06 19
Verslo informacija
„Linas Agro“ Grūdų centrai 20-metį sutinka su didžiausia elevatorių infrastruktūra Baltijos šalyse
„Linas Agro“ Grūdų centrų Joniškio elevatoriaus komanda

„Linas Agro“ Grūdų centrai mini veiklos 20-metį. Prieš du dešimtmečius Joniškyje pastatytas pirmas bendrovės grūdų elevatorius buvo ir pirmasis modernus komercinis elevatorius Lietuvoje, į šalies elevatorių ūkį atnešęs naują kokybės standartą.

UAB „Linas Agro“ Grūdų centrų (priklauso akcinei bendrovei „Linas Agro“) veiklos sukaktis iškilmingai paminėta renginyje Tautvydo dvare, Kėdainių rajone.

Prieš 20 metų Joniškyje pastatę pirmąjį grūdų elevatorių ir taip pradėję grūdinių kultūrų paruošimo ir saugojimo verslą, neįsivaizdavome, kad tai kažkada išaugs į didelę ir tvarią bendrovę, o šiais metais dar ir su didžiausia elevatorių infrastruktūra Baltijos šalyse“, – sakė įmonės „Linas Agro“ Grūdų centrai direktorius Alvydas Ramanauskas.

Sujungus „Kauno Grūdų“ ir „Linas Agro“ Grūdų centrų pajėgas, nuo liepos 1 dienos įmonės tinklą sudarys net 28 gamybiniai objektai Lietuvoje ir Latvijoje, kuriuose dirbs daugiau kaip 240 darbuotojų

Pasak A. Ramanausko, tikimasi, kad ūkininkai pajus teigiamus pokyčius dėl bendrovių elevatorių infrastruktūros sujungimo.

„Tai, kad Linas Agro“ Grūdų centrų jubiliejų minime būdami stiprūs ir vieningi, esu dėkingas mūsų darbuotojams ir mūsų klientams, kurie yra didžiausia mūsų paskata judėti į priekį“, – sakė Alvydas Ramanauskas

„Perėmus „Kauno Grūdų“ Augalininkystės padalinio veiklą, darbuotojai, kurie elevatoriuose dirbo iki sujungimo, lieka čia dirbti, tad mūsų klientai ir toliau bendraus su žmonėmis, kuriuos pažįsta. Ūkininkams gali būti netikėta tik nauji gamybinių objektų pavadinimai. Ateityje pokyčiaibus susiję su bendro kokybės standarto visuose elevatoriuose užtikrinimu ir klientų patirties grūdų priėmimo punktuose gerinimu”, – sakė „Linas Agro” Grūdų centrų direktorius A. Ramanauskas.

Nauji gamybinių objektų pavadinimai, kuriuos mini A. Ramanauskas – tai devynios „Kauno Grūdų“ supirkimo vietos (Kaune, Veiverių g. 51, Šeštokuose, Sodų g. 17, Jonavoje, Darbininkų g. 17, Kėdainiuose, Biochemikų g. 6A, Telšiuose, Mažeikių g. 21, Klaipėdoje, Nemuno g. 2B, Radviliškyje, S. Dariaus ir S. Girėno g. 117, Jurbarke, Barkūnų g. 29 ir Pilviškiuose, Geležinkelio g. 22), kurios prisijungia prie „Linas Agro“ Grūdų centrų, tad artimiausiu metu klientus čia pasitinks naujos iškabos ir logotipai.

Pasak „Linas Agro“ generalinio direktoriaus Tomo Pučkio, iš „Kauno Grūdų“ į AB „Linas Agro“ perkeliamos ne tik su grūdų supirkimu susijusios veiklos, bet ir prekių bei paslaugų žemdirbiams paslaugos.

Nuo šiol savo klientams galėsime skirti kur kas daugiau dėmesio ir labiau įsigilinti į jų poreikius“, - sako „Linas Agro“ generalinis direktorius Tomas Pučkis

„Šiuo metu Lietuvoje turime didžiausią skaičių regioninių agronomų, aptarnaujančių mūsų ūkininkus. Tai dukart daugiau nei turėjome iki įmonių susijungimo. Vadinasi, nuo šiol mūsų klientai sulauks kur kas daugiau dėmesio, galėsime geriau įsigilinti į jų poreikius ir pasiūlyti labiausiai jų ūkiui tinkančius produktus, kurių ne tik asortimentas dabar platus kaip niekad, bet ir patys produktai leidžia sukurti didžiausią pridėtinę vertę mūsų ūkininkams: nuo trąšų, mikroelementų, augalų apsaugos priemonių, iki sertifikuotų sėklų“, – sakė „Linas Agro“ generalinis direktorius T. Pučkis.

„Linas Agro“ Grūdų centrai šiuo metu turi daugiausia regioninių agronomų Lietuvoje

„Esu laimingas ir dėkingas, kad šiandien „Linas Agro“ Grūdų centrų jubiliejų galime paminėti būdami stiprūs ir vieningi. Ačiū darbuotojams, kurių dėka ši bendrovė taip išaugo, ir mūsų klientams, kurie yra didžiausia mūsų paskata judėti į priekį“, – dėkojo A. Ramanauskas.

Užsakymo Nr. 10914
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024
  Setupad-desktop-po tekstu

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos