Basf m1 2024 06 14
Verslo informacija
„Kramp“ ne vien ūkininkams – įmonė plėtoja naują verslo segmentą

Kas nenorėtų gražaus sodo ir žalios vejos? Dideliame sklype tilps ir daržas, ir vaismedžių sodas. Tokie vaizdai džiugina akį! Kas turi sodą, žino, kad veja ir augalais reikia rūpintis beveik visus metus. „Kramp“ taip pat tai žino ir šiame segmente klientams siūlo geriausių, patikimų tiekėjų prekių.

Naujas klientas – sodininkas

Internetinė parduotuvė www.kramp.com jau daug metų yra žemės ūkio sektoriui skirtų dalių ir produktų platintoja. Pastaruoju metu įmonė stebi ne vien sunkiosios technikos dalių paklausą.

Lenkijoje kur kas labiau nei anksčiau rūpinamasi namų sodais ir teritorijomis aplink namus, taip pat auga kraštovaizdžio tvarkymas mažesniuose ir didesniuose miestuose. Sodo priežiūros įrenginius naudoja daugelis namų ūkių, ypač kaimo vietovėse. Tai nulemia būtinybę įsigyti įrankių ir produktų, kurie padės dirbti visus metus.

„Nusprendėme plėtoti miško ir sodo sektorius, nes esame įsitikinę, kad galime visapusiškai aprūpinti klientus. Parduotuvių „Grene“ ir „Powered by Kramp“ (PbK) tinklas jau siūlo didelį šio tipo prekių asortimentą. Palaipsniui juos plečiame, nes turime didžiulę bazę – mūsų didmeninę parduotuvę kramp.com.

Pirmiausia klientas atkreipia dėmesį į asortimento įvairovę ir kainą. Tačiau žinios ir patirtis šioje srityje neįkainojami. Kaip ir žemės ūkis, šis sektorius yra specializuotas. Ne kiekvienam klientui būtina viską išmanyti, bet kiekvienas gali pasinaudoti mūsų specialistų pagalba“, – sako Jacek‘as Gbur‘as, „Kramp Polska“ komercijos direktorius.

„Powered by Kramp“ žemės ūkio centras Stare Miasto, netoli Konino, Lenkijoje

Visi pasiūlymai vienoje vietoje

„Siūlome žinomų prekių ženklų „Stiga“ ir „Al-Ko“, įrenginius. Kiti mūsų atstovaujami pirmaujantys prekių ženklai: „Castelgarden“, „Honda“, „Briggs & Stratton“, „Kawasaki“, „Optibelt“, „Marolex“ ir „Oregon“. Galėčiau tęsti ilgai, bet mūsų pačių produktų linija su „Kramp“ ir „gopart“ logotipu taip pat svarbi. Tai tikrai aukštos klasės produktai, pavyzdžiui: grandinės ir kreiptuvai, pjovimo lynai, vejapjovių, dalgių ir žoliapjovių peiliai, alyvos, akumuliatoriai, variklių dalys ir dar daug kitų. Užtikriname, kad produktai atitiktų griežtus kokybės ir saugos standartus.

Neseniai savo klientams pradėjome tiekti „Loncin“ variklius ir jų dalis. Mes stengiamės nuolat tobulėti kartu su sektoriumi. Iš mūsų galite įsigyti profesionaliam naudojimui skirtos įrangos, tačiau turime produktų ir mėgėjams“, – priduria Adam‘as Muszyński‘s, „Kramp Polska“ vyresnysis gaminių specialistas.

Nuosavo sodo projektavimas ir jo priežiūra Lenkijoje yra populiarus pomėgis. Todėl „Kramp“ kviečia Jus į mažmeninės prekybos parduotuves, pažymėtas „Grene“ ir „Powered by Kramp“ iškabomis, kur prekes galima gauti iš karto.

Kramp.com parduotuvės asortimentas skirtas didmeniniams klientams. Prekių prieinamumą užtikrina keli „Kramp“ sandėliai Europoje, o reikalingų produktų paiešką labiausiai palengvina  nemokami tiekėjų katalogai, kuriuos galima parsisiųsti prisijungus prie svetainės.

Prekės ženklo ambasadoriai

„Kramp“ darbuotojai patys kruopščiai išbando prekės ženklų produktus. „Esu sodininkas mėgėjas, todėl stengiuosi naudoti tik tuos produktus, kurie 100 proc. atitinka mano lūkesčius ir nekelia rūpesčių. Neturiu laiko nuolat taisyti įrangos, todėl neperku pigiausių pakaitalų. Neseniai kartu su bendradarbiu Tomu visą dieną bandėme „Stiga“ prietaisus ir „Kramp“ atsargines dalis. Mūsų darbo rezultatą galima pažiūrėti  „YouTube profilyje „Kramp Polska“, – apibendrina Adam‘as Muszyński‘s.

Tomasz'as Gazdulski's, „Kramp Polska“ prekių specialistas PbK per parduotuvės atidarymą Radymne, Lenkijoje

Kur galiu rasti „Kramp“ prekybos punktus?

Parduotuvių žemėlapį rasite paspaudę šią nuorodą.

Didmeninė parduotuvė prisijungusiems vartotojams www.kramp.com

Užsakymo Nr. 11406
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024
Setupad-desktop-po tekstu

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
Visos apklausos