Basf 2024 04 09 A1 Basf 2024 04 09 m1
Verslo informacija
Kodėl mes orientuojamės į LED žibintus?

Rinkoje yra labai didelė žemės ūkio apšvietimo prekių rūšių ir ženklų pasiūla, tad pasirinkti neturėtų būti sunku. Nepriklausomai nuo to, ar lempų reikia traktoriui, priekabai, statybos technikai ar kitai didelei ar mažai transporto priemonei – užtenka ištiesti ranką!

Gamintojai kiekviename žingsnyje reklamuoja LED žibintus. Ar galime jais pasikliauti? Patikrinkime.

Pradėkime nuo pradžios, t. y. nuo funkcijos, kurią turi atlikti apšvietimas. Lempoms patikėtos dvi svarbiausios užduotys: didinti darbo vietos matomumą ir transporto priemonės matomumą kelyje. Atsižvelgiant į naudojamą technologiją, yra trys pagrindiniai apšvietimo lempų tipai: halogeninės, ksenoninės (Xenon) ir LED lempos.

Paprastas pasirinkimas

Palyginimas aiškiai rodo, kad šiandien geriausias pasirinkimas yra LED apšvietimas. Pasiteiravome „Kramp“ kompanijos, kuri yra didžiausia atsarginių dalių ir aksesuarų tiekėja Europos žemės ūkio rinkoje, eksperto nuomonės.

„LED šviesos spalva ir galia leidžia dirbti atsargiau, saugiau ir ilgiau. Kodėl LED žibintų ilgas tarnavimo laikas? Šio tipo apšvietimas išskiria mažiau šilumos, todėl jis naudoja energiją efektyviau ir tarnauja 30 000-50 000 valandų. Taip pat verta pridurti, kad LED lempos sunaudoja mažiau elektros energijos nei tradicinės lemputės, ir tuo pačiu užtikrina daug galingesnį šviesos efektą“, - pabrėžia ekspertas.

LED lempos ir senesnė technika

Ar galima naudoti šiuolaikines LED lempas senesnėje technikoje? Tikrai galima. Modernizuoti transporto priemonę pakeičiant halogenines lempas LED lempomis nėra sudėtinga. „Kramp“ teikia alternatyvius LED žibintus daugeliui esamų prekės ženklų ir konkrečių transporto priemonių. Internete galite rasti informacijos ir mokomųjų vaizdo įrašų, kaip pakeisti halogenines lempas LED lempomis.

Tačiau reikėtų atsižvelgti į daugybę svarbių saugumo veiksnių, įskaitant: EMC (elektromagnetinio suderinamumo) trukdžius, vibraciją, apsaugą nuo perkaitimo, atšvaitus užtikrinant tinkamą šviesos dispersiją ar fokusavimą ir tinkamą IP apsaugos klasę.

Taip pat verta atkreipti dėmesį į transporto priemonės elektros instaliacijos būklę ir, jei reikia, suremontuoti ar pakeisti elektros kabelius naujais.

Geriausia pasinaudoti „Kramp“ eksperto patarimais ar pagalba. „Kramp“ turi platų savo prekės ženklo apšvietimo asortimentą.

„Kramp” šiuolaikinių apšvietimo produktų asortimentas atitinka visus reikalavimus transporto priemonių apšvietimo srityje. Nepriklausomai nuo to, ar ieškote darbo žibintų, įspėjamųjų lempų, galinių žibintų, kontūro žibintų ar salono vidaus apšvietimo elementų.

Kur ieškoti žibintų?

„Kramp” prekės ženklo žibintus galite rasti svetainėje www.kramp.com. Tai parduotuvė, skirta didmenos klientams. Jei dar neprisijungėte prie „Kramp“ klientų grupės, negaiškite laiko – galite tai padaryti spustelėdami čia.

Jei esate mažmenos klientas ir jums reikia asortimento, kurį siūlo „Kramp“, kreipkitės į artimiausią žemės ūkio technikos detalių parduotuvę. Mūsų partnerių sąrašą galite rasti čia.

„Kramp” žibintų testą galite peržiūrėti čia:

Užsakymo Nr. 11293
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Ko tikitės iš šiųmečio pasėlių deklaravimo?
Visos apklausos