Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Verslo informacija
Kaip mikroorganizmai gerina trąšų veikimą

Taip, gaivinamojo purškimo esmė – „paduoti“ pasėliams kuo anksčiau būtinųjų maistinių medžiagų, kad pavasarį, prasidėjus vegetacijai, augalui jų netrūktų.

Trąšas, kurias ūkininkai naudoja tokio purškimo metu, galima padaryti gerokai efektyvesnes ir ne tik pradžioje, bet maitinti augalus visos vegetacijos metu! Štai kaip tai vyksta.

Biomas GROW tikslingos bakterijos daro tris reikalingus darbus:

 • atpalaiduoja dirvoje esančius fosforą ir kalį;
 • fiksuoja atmosferinį azotą;
 • fiksuoja mineralinį azotą.

Tačiau kitas, tikrai ne mažiau svarbesnis Biomas GROW darbas – suefektyvinti panaudojamas trąšas. Ūkininkai kartais turi klaidingą nuostatą, kad tikslingų bakterijų jiems nereikia, nes „gaivinamojo purškimo metu naudojamos mineralinės trąšos yra augalams prieinamos formos, jų naudoju pakankamai, tad papildomai iš dirvožemio man jų nereikia”.

Tuo momentu, kai panaudojate trąšas, jų pradžioje bus daug, bet augalams tokio viso kiekio iškart nereikia – jie tiek negali pasisavinti, tad perteklius iškrenta į netirpias nuosėdas, išsiplauna arba išgaruoja, pvz. azotas.

Tikslingi mikroorganizmai, esantys Biomas GROW, suriša trąšų perteklių į organinę formą – trąšos netampa netirpios, kur kas mažiau išsiplauna ar išgaruoja. Tokios organinės formos elementus augalas „pasiims” tada, kada jiems reikia – per visą vegetacijos laikotarpį, o ne tik tuo momentu, kai yra panaudojami.

Daugiau apie preparatą skaitykite čia

Bazinė kaina be galimų apimties nuolaidų 14 Eur + PVM / 1 ha.

„Biomas” produktų platintojas „Linas agro“.

Užsakymas Nr. 10466

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024
  Setupad-desktop-po tekstu

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos