Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Verslo informacija
Įrankiai, kurie bus naudingi žemės ūkio technikos priežiūrai

Kiekvienas ūkininkas žino, kad nuolatinės priežiūros reikalauja ne tik dirbama žemė, bet ir technika, kuri naudojama jai dirbti. Tik laiku atliekant reguliarias technines patikras ir keičiant nusidėvėjusius komponentus galima užtikrinti, kad technika tarnaus kaip įmanoma ilgiau.

Neretai žemės ūkio technikos savininkai, kurie turi užtektinai reikiamų žinių, nusprendžia įvairius techninės priežiūros darbus atlikti savarankiškai, nes tai leidžia sumažinti išlaidas.

Tokiais atvejais naudinga turėti pagrindinius įrankius, be kurių atlikti priežiūros darbus būtų itin sudėtinga.

Yra trys produktai, kuriuos vertėtų turėti kiekvienam, norinčiam savarankiškai atlikti žemės ūkio technikos techninę priežiūrą.

Nuotraukų šaltinis autodoc.lt

Veržliarakčių rinkinys

Tai vienas esminių daiktų, kuriuos tiesiog privalu turėti kiekvienam transporto priemonės savininkui – nesvarbu, ar turite lengvąjį automobilį, ar šienavimo kombainą. Veržliarakčių rinkiniai – universalūs produktai, kurių komplekte paprastai yra kelių skirtingų dydžių rankenų su reketo mechanizmu, įvairių laikiklių, ilgintuvų, kurie palengvina darbą sunkiau pasiekiamose vietose, ir daugybė įvairaus dydžio galvučių, kuriomis atsukami ir užsukami bet kokie transporto priemonės varžtai ar veržlės.

Kai kuriuose rinkiniuose taip pat pridėdami atsuktuvo antgaliai, kurie rinkiniui suteikia dar daugiau universalumo. Nors tokių produktų kaina paprastai nėra žema, investicija atsiperka su kaupu jau pirmą kartą  susidūrus su transporto priemonės remonto darbais.

Smūginis atsuktuvas

Jeigu esate taisę savo transporto priemonę, tikriausiai žinote, kad veržliarakčiu niekaip nepavyksta atsukti kokio nors varžto, o naudoti didesnį ilgintuvą nėra galimybės dėl, pavyzdžiui, vietos stokos. Tokiais atvejais labai pravartu turėti smūginį atsuktuvą, kuris padės atsukti net itin užstrigusius varžtus.

Šis įrankis sukurtas taip, kad paspaudus mygtuką į varžtą perduodamos smūginės apkrovos, kurios sukelia vibracijų ir neleidžia prasisukti naudojamai galvutei. Smūginis atsuktuvas gana kompaktiškas ir patogus naudoti, juo taip pat labai greitai užsuksite visus reikiamus varžtus – net ir ratų keitimo laikas gerokai sutrumpės, nes nereikės kiekvienos veržlės užsukti rankiniu būdu.

Tačiau reikia turėti omenyje, kad daugelis tokių atsuktuvų yra pneumatiniai, vadinasi, jų naudojimui papildomai reikia įsigyti specialų kompresorių, kuris ir užtikrina įrankio veikimą. Žinoma, šiais laikais yra ir daugybė variantų su įkraunamais akumuliatoriais, tad kiekvienas ras sau tinkamą pasirinkimą.

Tokį įrankį verta turėti žemės ūkio technikos savininkams, kur dėl komponentų gabaritų užveržimo jėgos dažnai yra netgi didesnės nei lengvuosiuose automobiliuose.

Spaudžiamosios replės

Tikriausiai esate pastebėję, kiek daug įvairių suveržiamųjų žiedų ir spyruoklių naudojama transporto priemonių konstrukcijose. Dėl specifinės formos šiuos komponentus ne taip paprasta įdėti ar išimti neturint specialių įrankių, ypač kai stengiamasi nieko nepažeisti. Būtent tokiems savo inventoriaus darbams atlikti naudinga turėti spaudžiamąsias reples, kurios padės be vargo nuimti ir uždėti įvairias sąvaržas, grįžtamąsias spyruokles ir kitus panašius komponentus. Tai naudingas įrankis, kai reikia nuimti komponentų žarneles arba, pavyzdžiui, dirbant su stabdžių apkaba.

Kaip matote, visus aukščiau išvardytus įrankius iš tikrųjų naudinga turėti po ranka, nes jie lengvina bet kokius atliekamus techninės priežiūros darbus, ypač dirbant su stambia žemės ūkio technika. Nedidelė investicija ir jūsų darbas gerokai palengvės!

Užsakymo Nr. 11024
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024
  Setupad-desktop-po tekstu

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos