Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Verslo informacija
„Groward Group“ elevatoriai laukia Lietuvos ūkininkų grūdų
„Groward Group“ grūdų verslo vadovė Eglė Liukumaitė

Žemės ūkio įmonių grupė „Groward Group“ kviečia ūkininkus priduoti grūdus Vievio ir Ukmergės elevatoriuose. Susiklosčius nepalankiai geopolitinei situacijai pasaulyje ypač svarbu užtikrinti reikiamą kiekį grūdų, pašarų gamybai.

„Groward group“ yra viena didžiausių paukštininkystės įmonių Lietuvoje, auginanti 1,5 mln. vištų dedeklių, ir užtikrinanti kiaušinių tiekimą Lietuvos rinkai. Norint turėti nenutrūkstamą aprūpinimo kiaušiniais grandinę, reikalinga dešimtys tūkstančių tonų grūdų: kviečių, kvietrugių, miežių, žirnių, pupų.

Profesionali „Groward Group“ komanda, suprasdama, koks svarbus yra laikas žemdirbiams grūdų sezono metu, stengiasi, kad derliaus priėmimo procesas būtų sklandus ir greitas.

Šiam tikslui pasiekti gerokai didinamas darbuotojų skaičius, optimizuojami darbo procesai. Naudodami kompiuterines sistemas stebime, kiek laiko ūkininkai užtrunka pridavimo punktuose, stengiamės nuolat tobulinti procesus, todėl įrengėme naują šviesoforų bei svarstyklių sistemą, kuri leidžia dar labiau pagreitinti grūdų priėmimą, išvengti eilių ir taupyti brangų ūkininkų laiką javapjūtės metu.

„Groward group“ elevatoriai superka visų klasių kviečius, kvietrugius, žirnius, pupas, avižas ir miežius. Bendrovė taip pat superka ir ekologiškus grūdus, kuriuos eksportuoja į užsienį.

„Groward Group“ grūdų verslo vadovė Eglė Liukumaitė pabrėžia, jog kaip ir kasmet visus grūdus įmonė pirks tik iš Lietuvos ūkininkų ir žemės ūkio bendrovių.

„Mums svarbus kiekvienas ūkininkas – ar jis atveža 5 ar 100 tonų: rūpinamės, kad ši partnerystė būtų naudinga, patogi bei ilgalaikė. Analizuojame savo darbą, atsižvelgiame į ūkininkų pastebėjimus ir visada ieškome būdų, kaip dar pagerinti darbų organizavimą bei ūkininkus aptarnauti jiems patogiausiu būdu“, – sako E. Liukumaitė.

Imamasi visų priemonių, kurios gali pagreitinti grūdų pridavimo procesą – grūdų elevatoriai vasarą dirba visu pajėgumu. Ūkininkų patogumui, javapjūtės metu taikome lankstų nestandartinį darbo laiką, jeigu yra tinkamos salygos derliaus nuėmimui, priėmimo valandos ilginamos tiek, kiek reikia, jei matome, jog ūkininkai ilgai kulia, dirbame ilgiau ir visuomet laukiame jų atvykstant. Derinamės prie ūkininkų ir dirbame pagal poreikį.

Grūdus galime paimti tiesiai iš ūkio

Kaip ir kasmet, šį sezoną ūkininkai taip pat galės pasinaudoti įmonės siūloma grūdų paėmimo iš sutartos vietos, bet kurioje Lietuvos dalyje, paslauga. Tiesa, kadangi grūdovežio talpa yra 24 t, ši paslauga naudingesnė stambesniems ūkininkams, kurie nori priduoti būtent tokį kiekį ar didesnį.

Grūdų kokybė punktuose įvertinama sertifikuotais moderniais įrenginiais, laboratorija patikimai ir operatyviai nustato atvežtų kultūrų kokybę pagal Lietuvoje galiojančius LST standartus. Atliekame valymo, džiovinimo paslaugas ir sandėliuojame kaip žaliavą pašarų gamybai.

Įmonių grupės elevatoriai superka produkciją žemdirbiams patrauklia kaina, nuolat stebime pokyčius rinkoje, todėl kainos gali keistis net keletą kartų per dieną, priklausomai netgi nuo oro sąlygų ar priduodamo didesnio grūdų kiekio.

Visuomet stengiamės užtikrinti geriausią kainą, bei esant poreikiui, atlikti mokėjimą už grūdus ir per itin trumpą laiką – 5 darbo dienas. Naujausias grūdų kainas galima rasti el. puslapyje www.groward.eu, prie elevatorių įvažiavimo vartų ar sužinoti paskambinus el. puslapyje paskelbtais kontaktais.

„Groward Group“ grūdų verslo vadovė E. Liukumaitė primena, jog įmonė specializuojasi ir ekologiškų grūdų supirkime. Ekologiški grūdai perkami įmonės elevatoriuose arba tiesiai iš ūkininko kiemo.

„Jei ūkininkai turi sąlygas paruošti grūdus iki bazinių rodiklių, t. y. juos išvalyti, išdžiovinti ir sandėliuoti savo patalpose ilgesnį laiką, mūsų transportas gali atvažiuoti tiesiai į ūkį ir paimti visą derlių. Dirbame pagal „Ekoagros“ ir GMP+ (gerosios gamybos praktikos) tarptautinius sertifikatus, bendradarbiaujame su ekologiškų grūdų supirkėjais visoje Europos Sąjungoje, todėl turime visas sąlygas padėti Lietuvos ūkininkui rasti tinkamiausią pirkėją, pagal jo keliamus maistinių, cheminių ir fizikinių parametrų reikalavimus užaugintoms kultūroms.

Atvykęs vadybininkas užpildo dokumentus, palaidi grūdai sukraunami į sunkvežimį ir išvyksta tiesiai į užsienį“, – pasakoja Grūdų verslo vadovė ir pabrėžia, jog tokių grūdų supirkimo kaina yra didesnė, tad ir naudos ūkininkai gauna daugiau.

Kviečiame Lietuvos ūkininkus bendradarbiauti ir užtikrinti lietuviškos produkcijos tiekimo grandinę kartu!

Kontaktai:

Grūdų supirkimo vadybininkė Brigita Lebedytė +37069432276

Grūdų verslo vadovė Eglė Liukumaitė +37062628522

Užsakymo Nr. 10948
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos