Basf 2024 04 19 A1 Basf 2024 04 19 m1
Verslo informacija
Girdyklos gyvulininkystės ūkiams: „Kramp“ specialisto praktiniai patarimai

„Kramp“ yra viena pirmaujančių žemės ūkio ir gyvulininkystės sprendimų tiekėjų. Platus asortimentas apima ir aukštos kokybės girdyklas, kurios atitinka augintojų poreikius visus metus.

„Kramp“ siūlomi sprendimai pritaikyti įvairiausioms situacijoms, atsižvelgiant į gyvūnų rūšių specifiką; jiems įtakos neturi nepalankios orų sąlygos.

„Kramp“ produktų specialistas Maciej‘us Skonieczny‘as pataria, kaip išsirinkti ūkio poreikius atitinkančią girdyklą.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis girdyklą?

Renkantis gyvulių girdyklą, būtina atsižvelgti į keletą svarbiausių veiksnių, kad būtų užtikrintos tinkamos šėrimo sąlygos ir išvengta sveikatos problemų ar ūkininkavimo efektyvumo sumažėjimo.

Svarbu šie aspektai:

1. Gyvūnų dydis ir rūšis. Girdyklos turi būti pritaikytos gyvūnams, kuriems jos skirtos (pagal dydį ir rūšį). Galvijų girdykloms keliami kitokie reikalavimai nei naminių paukščių girdykloms.

2. Medžiaga. Girdyklos gaminamos iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, plastiko, ketaus ar nerūdijančio plieno. Nuo medžiagos pasirinkimo priklauso, ar girdykla galės būti ilgai naudojama, ar ją lengva valyti, ar atspari mechaniniams pažeidimams.

3. Patogus priėjimas prie vandens. Girdyklos turi būti suprojektuotos taip, kad gyvūnai galėtų lengvai prieiti prie vandens, ypač intensyvaus maisto vartojimo metu, taip pat atsižvelgiant į skirtingo amžiaus gyvūnų grupes.

4. Švara ir higiena. Svarbu, kad girdyklas būtų paprasta valyti, nes tai turi didelės reikšmės gyvūnų sveikatai ir ligų plitimo prevencijai.

5. Atsparumas orų sąlygoms. Priklausomai nuo ūkio vietos, girdyklos gali būti veikiamos skirtingų oro sąlygų. Patartina rinktis gaminius, kurie gali atlaikyti ekstremalias temperatūras ir kt., ypač jei girdyklos montuojamos lauke.

6. Tinkamas pritaikymas gyvūnų laikymo sistemai. Girdyklos turi derėti su pasirinkta gyvulių laikymo sistema, nesvarbu, ar tai tradicinė ganyklinė, ar uždarų patalpų laikymo sistema.

7. Saugumas. Girdyklos turi būti suprojektuotos taip, kad iki minimumo būtų sumažinta gyvūnų sužeidimo ar kitokios žalos rizika.

8. Atsarginių dalių prieinamumas. Svarbu, kad girdyklas siūlanti įmonė turėtų atsarginių dalių, kad prireikus būtų galima lengviau taisyti ir prižiūrėti gaminį.

„Įvertinę šiuos veiksnius, ūkininkai gali sąmoningai pasirinkti girdyklą, kuri geriausiai atitiks jų gyvulių poreikius ir ūkininkavimo sąlygas“, – sako „Kramp“ produktų specialistas Maciej‘us Skonieczny‘as.

Siūlomų prekių įvairovė

„Kramp“ siūlo girdyklas, pritaikytas įvairioms gyvulių rūšims, įskaitant galvijus, arklius, kiaules, ožkas, avis, naminius paukščius ir triušius. Gaminiai tinka įvairioms laikymo sistemoms, įskaitant ganyklas, ir įvairių tipų gyvulininkystės pastatams.

„Tai suteikia augintojams galimybę pasirinkti girdyklą, puikiai atitinkančią jų poreikius ir ūkio sąlygas“, – pabrėžia „Kramp“ atstovas M. Skonieczny‘as.

Verta paminėti, kad „Kramp“ girdyklų asortimente yra ne tik šiltajam metų laikui skirtų gaminių, bet ir specialiai izoliuotų ir šildomų girdyklų, kurios ypač tinka žiemą. Todėl ūkininkai gali būti tikri, kad jų gyvuliai galės gauti šviežio vandens, nepriklausomai nuo esamų oro sąlygų.

Tarp siūlomų girdyklų yra pagamintų iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, ketaus, plieno ar plastiko. Tai leidžia augintojams pasirinkti variantą, kuris geriausiai atitinka jų pageidavimus ir lūkesčius dėl patvarumo ir eksploatacinių savybių.

Pasiūloje yra tokie garsūs prekių ženklai kaip „Farma“, „Kerbl“, „Suevia“ ir „LaBuvette“, užtikrinantys aukštą kokybę ir patikimumą.

Gausus atsarginių dalių asortimentas

„Kramp“ ne tik tiekia aukštos kokybės girdyklas, bet ir siūlo platų atsarginių dalių asortimentą. Todėl augintojams paprasta palaikyti puikią girdyklų būklę, o tai užtikrina ilgalaikį ir efektyvų naudojimą.

Santrauka

„Kramp“ siūlomos girdyklos pasižymi ne tik aukšta kokybe ir įvairove, jos sukurtos atsižvelgiant į augintojų poreikius.

Nepriklausomai nuo oro sąlygų, gyvūnų rūšies ar pageidaujamos medžiagos, „Kramp“ siūlo kiekvienam atvejui pritaikytus sprendimus. Tai leidžia ūkininkams užtikrinti nuolatinį gyvulių aprūpinimą šviežiu vandeniu, kuris yra labai svarbus jų sveikatai ir gerovei.

Kur galite rasti girdyklų, atitinkančių jūsų poreikius?

Jei esate didmeninis klientas, „Kramp“ gaminių galite įsigyti svetainėje kramp.com.

Individualūs klientai jų gali įsigyti „Powered by Kramp“, „Grene“ parduotuvių tinkle bei iš „Kramp“ prekybos atstovų.

Prekybos vietų sąrašą rasite svetainėje: Rasti „Kramp“ pardavėją – KRAMP.

Užsakymo Nr. 11541
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Ko tikitės iš šiųmečio pasėlių deklaravimo?
Visos apklausos