Basf 22 10 17 Egles sanatorija 2022 12 01
Verslo informacija
„EuroTier“ inovacijos - „DeLaval“ melžtuvas Evanza™

Šių metų „EuroTier“ parodoje (Hanoveris, Vokietija) bendrovė „DeLaval“ pelnė sidabro medalį už savo melžtuvą su kasečių sistema Evanza™. Šis naujausias apdovanojimas sustiprins „DeLaval“ lyderystę ir atsidavimą kurti novatoriškas pienininkystės technologijas.

Lietuvoje Evanza™ pardavimai numatyti 2019 m. antroje pusėje.

Bendrovės „DeLaval“ melžtuvas Evanza™ yra pirmasis pasaulyje, turintis kasečių sistemą vietoje įprastų melžiklių. Melžtuvas turi naujos konstrukcijos kolektorių, kuris sukurtas pritaikius perprojektuotą technologiją TopFlow™. Kolektorius lengvai ir greitai susijungia su spenių kaušeliu.

Naujasis bendrovės „DeLaval“ melžtuvas Evanza™ ir Evanza kasetė turėtų būti labai naudingi tiek ūkininkams, tiek karvėms, nes jų geresni bendrieji eksploataciniai rodikliai, skatina gyvulių gerovę, lengviau atlikti jo techninę priežiūrą, yra ergonomiškesnis ir patikimesnis.

Tuose ūkiuose, kuriuose vyko bendrovės „DeLaval“ melžtuvo Evanza™ testavimas, nustatytas pieno srauto padidėjimas iki 9,3 proc. Taip pat pastebėta, kad melžtuvas uždedamas gerokai sklandžiau, o melžimo trukmė sumažėjo apie 30 min., skaičiuojant vienai melžimo sesijai. Taigi melžimas užima mažiau laiko, nes trunka 7 proc. trumpiau.

Be to, spenių būklė buvo įvertinta aukštesniais balais, o techninės priežiūros darbams atlikti prireikė 50 proc. mažiau laiko. Savaiminis kasetės pakeitimas atliekamas 3 kartus greičiau nei trunka pakeisti tradicinius melžiklius, taip galima sutaupyti labai daug laiko ir kitų išteklių. Visi šie duomenys surinkti bandomuosiuose ir žvalgomuosiuose ūkiuose, todėl bandymų rezultatai gali skirtis.

„Inovacijos yra įaugusios mums į kraują ir tai pagrindinis dalykas, leidžiantis mums nuolat palaikyti savo klientus. Naujasis Evanza yra revoliucinis melžtuvo ir kasetinių melžiklių derinys, o „DeLaval“ ryžtingai pasižada padėti viso pasaulio ūkininkams ūkininkauti našiau, pelningiau ir kartu užtikrinti tokią maisto saugą ir gyvulių gerovę, kokios reikia pieno industrijoje“, – teigia vykdomasis viceprezidentas Europos, Viduriniųjų Rytų ir Afrikos šalims Paulas Löfgrenas.

„DeLaval“ inf.

Užs. Nr 9651

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija