Basf 2024 04 24 A1 Basf 2024 04 24 m1
Verslo informacija
Elipris – pasiteisinusi naujiena rudeninių herbicidų rinkoje

„CortevaTM Agriscience“, viena didžiausių agroverslo įmonių pasaulyje, visuomet stengiasi įsiklausyti į ūkininkų problemas ir poreikius bei pasiūlyti sprendimo būdus toms problemoms išspręsti.

Keičiasi klimatas, žemės dirbimo būdai, keičiasi ir piktžolių paplitimas bei botaninė sudėtis pasėlyje. Kiekvienu atveju reikia situaciją vertinti individualiai ir profesionaliai. Laukuose, kur gausu piktžolių sėklų, ankstyvos sėjos pasėlyje būtina atlikti rudeninį herbicido purškimą.

„CortevaTM Agriscience“ didžiuodamasi pristato naują savo herbicidų šeimos narį – EliprisTM. Tai produktas, skirtas vienskiltėms ir dviskiltėms piktžolėms kviečiuose rudenį naikinti.

Herbicidas EliprisTM sudarytas iš trijų skirtingo veikimo veikliųjų medžiagų: ArylexTM Active, flufenaceto ir diflufenikano. Unikalus trijų veikliųjų medžiagų derinys puikiai naikina pagrindines žieminių javų piktžoles – dirvines smilguoles, vienmetes migles, žliūges, veronikas, kibiuosius lipikus, aguonas, rugiagėles, notreles ir daug kitų.

Kaip naudoti herbicidą Elipris?

  • Žieminius kviečius purkšti iki pirmojo lapelio pasirodymo (BBCH 10), kai lauke išryškėja technologinės vėžės.
  • Produkto norma – 0,25 l/ha. EliprisTM bus parduodamas kartu su prosulfokarbo veikliosios medžiagos turinčiu produktu Boxer (1,0 l/ha). Taigi, įvedama ketvirtoji veiklioji medžiaga. Taip bus užtikrinamas dar platesnis naikinamų piktžolių spektras ir efektyvumas bei užkertamas kelias piktžolių atsparumui vystytis.  
  • Optimalios oro sąlygos yra, kai oro temperatūra siekia 5–20 °C.
  • Lietus 1 val. po purškimo EliprisTM veiksmingumui įtakos neturi.
  • Sėjomainoje nėra jokių apribojimų vėliau sėjamiems augalams.

Registraciniai lauko bandymai, atlikti institute, mokslinių tyrimų laukuose bei gamybiniuose plotuose pas ūkininkus leidžia daryti išvadą, kad EliprisTM – tai vienas geriausių rinkoje esančių rudeninių sprendimų.

Herbicido Elipris efektyvumas


Elipris puikiai naikina dirvnes smilguoles, notreles, rugiagėles, vienmetes migles, žliūges

Dėl produkto įsigijimo kreipkitės į „Linas Agro“ vadybininkus.

Užsakymo Nr. 11375
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kaip vertinate dabartinę ūkio finansinę padėtį?
Visos apklausos