Basf 2024 04 24 A1 Basf 2024 04 24 m1
Verslo informacija
„Corteva Agriscience Inatreq™ Active“ patvirtintas Lietuvoje

Kaip skelbia „Corteva Agriscience“, Lietuvos augalininkystės tarnyba patvirtino pirmojo produkto, kurio sudėtyje yra nauja veiklioji medžiaga Inatreq™ active, registraciją.

Univoq™ fungicidas su veikliąja medžiaga Inatreq Active įregistruotas ir dabar gali būti platinamas ir naudojamas visoje Lietuvoje. Tai naujas fungicidas, suteikiantis išskirtinį gydomąjį ir apsauginį poveikį kovojant su visomis Septoria rasėmis, taip pat užtikrinantis ilgalaikę tvarią fungicido strategiją ūkiuose.

Patentuota i-Q4™ formulė leidžia Univoq fungicidui prilipti ir tolygiai pasiskirstyti lapo paviršiuje.

Jau šį sezoną Lietuvos ūkininkai turės galimybę jį naudoti javų laukuose. Inatreq active iki šiol buvo patvirtintas Prancūzijoje, Belgijoje, Liuksemburge, Airijoje, Vokietijoje, Graikijoje ir Serbijoje, registravimo procesas tęsiamas visoje Europoje, įskaitant Šiaurės ir likusias Baltijos šalis.

Inatreq active pasižymi puikiomis biologinėmis savybėmis, o naujasis veikimo būdas kovojant su Septoria ūkininkams suteiks naują įrankį, kuris padės valdyti ligą, nes Inatreq active neturi jokio kryžminio atsparumo rinkoje esančioms javų fungicidų grupėms.

Produkto panaudojimo savybės ir efektyvumas kovojant su septorioze ir kitomis pagrindinėmis javų ligomis, pavyzdžiui, DTR, miltlige, rūdimis ir fuzarioze, suteiks javų augintojams išskirtinės naudos.

Įmonės „Corteva Agriscience“ javų fungicidų skyriaus vadovas Skandinavijos ir Baltijos šalims Hansʼas Raunʼas (Hansas Raunas) pabrėžia: „Didžiausia fungicido Univoq stiprybė – patikimas ir geras veikimas kovojant su dviem svarbiausiomis kviečių ligomis Lietuvoje – Septoria ir DTR.“

Univoq fungicido registravimas Lietuvoje – itin reikšmingas įvykis javų augintojams, kuriems reikia naujos inovatyvios cheminės medžiagos, kad apsaugotų savo pasėlius ir įveiktų tvaraus valdymo iššūkius.

Inatreq active veiklioji medžiaga veikia kitaip nei visi kiti Lietuvos rinkoje esantys javų fungicidai, todėl, siekiant sumažinti atsparumo vystymąsi, labai svarbu, kad Univoq būtų tinkamai panaudotas visoje fungicidų programoje.

Per pastarąjį dešimtmetį, kai Univoq tirtas ir bandytas įvairiomis sąlygomis, jis parodė puikų apsauginį veikimą ir gebėjimą išlaikyti pasėlius žalesnius ilgiau, o tai leidžia augalams išnaudoti savo derliaus potencialą.

Univoq rekomenduojamas naudoti kviečiuose, rugiuose ir kvietrugiuose, purškiant T1, T2 ar net T3, priklausomai nuo pasėlių, ligos intensyvumo ir vietos sąlygų.

Pasak „Corteva Agriscience“ Skandinavijos ir Baltijos šalių generalinio direktoriaus Larsʼo M. Dinesenʼo (Larso M. Dineseno), „Corteva Agriscience“ turi labai stiprų ir novatorišką ateinančių naujų produktų krepšelį, o Univoq pristatymas – didelis pasiekimas ne tik pačiai įmonei, bet ir Lietuvos ūkininkams. Dėl natūralios Inatreq active kilmės mes taip pat patenkiname Europos vartotojų poreikius tvariau pagamintam maistui.

„Corteva Agriscience” – pasaulinė tyrimų ir plėtros įmonė, 100 proc. orientuota į naujų produktų ir technologijų tiekimą ūkininkams. Univoq yra vienas iš pirmųjų naujų javų fungicidų iš mūsų produktų portfelio ir tai aiškus signalas, kad „Corteva Agriscience” ir toliau tiekia aukščiausios kokybės augalų apsaugos sprendimus savo klientams.

Šį produktą platins inovatyvi žemės ūkio įmonė UAB „Agrokoncernas”.

Užsakymo Nr. 11174
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate dabartinę ūkio finansinę padėtį?
  Visos apklausos