Basf A1 27 02 24 Basf 27 02 24 m1
Verslo informacija
Bendrovė „DeLaval“ papildė robotizuoto melžimo sistemų asortimentą

Stokholmas. Bendrovė „DeLaval“ pristato dar vieną VMS™ naujieną – DeLaval VMS™ savanoriško melžimo sistemą V310.

Ši sistema yra su įdiegta naująja „DeLaval“ funkcija RePro™, kuri automatiškai nustato rują ir veršingumą per melžimo procesą. Įdiegus šią naują funkciją, VMS™ melžimo sistema V310 tapo dar produktyvesnė ir naudingesnė kitai tiek karvių, tiek ūkininkų kartai.

Pienininkyste besiverčiantiems ūkininkams skirtos melžimo įrangos ir sprendimų pasaulinė lyderė bendrovė „DeLaval“ pristato naują automatinio melžimo koncepciją. DeLaval naujoji VMSV310 sukurta remiantis 2018 m. į rinką įdiegtos VMSV300 pasisekimu. Tokios funkcijos kaip DeLaval InControl™, DeLaval PureFlow™ ir DeLaval InSight™ yra standartinės abiejose sistemose, o DeLaval RePro™ yra tik sistemos VMSV310 standartinės komplektacijos dalis.

Ūkininkams DeLaval RePro™ suteikia labai tikslias kiekvieno bandos gyvulio reprodukcijos būklės įžvalgas. Progesterono pagrindu imant ir analizuojant mėginius, atsiranda galimybė realiuoju laiku nustatyti rują ir veršingumą ir pastebėti karves, kurių ciklas vyksta nesklandžiai. Ši nauja funkcija suteikia galimybę ūkininkams taupyti reprodukcijos valdymui skiriamą laiką, išlaidas.

DeLaval VMSV310 – tai pirma melžimo sistema, automatiškai patvirtinanti karvių veršingumą. Dėl to karvės būna sveikesnės, mažiau išleidžiama veterinarinėms reikmėms, nes karvės tampa veršingos tam tinkamiausiu metu, o jų laktacijos būna produktyvesnės.

Naująją „DeLaval“ VMS™ V310 melžimo sistemą bus galima įsigyti jau nuo 2020 m. sausio 1 d.

„Dirbant su VMS V310, robotas atsakingas už 90 proc. visų darbų. Anksčiau mums buvo reikalingas ultragarsas, bet dabar, kai turime RePro, ultragarso nebereikia, nes sistema pati mums praneša, kai karvės tampa veršingos“, – pasakoja ­DeLaval VMSV310 savininkė iš Prancūzijos Christian Legret.

Kadangi galima rinktis iš dviejų modelių, turite visas galimybes susikurti tokią savanoriško melžimo sistemą, kuri geriausiai atitiktų jūsų poreikius ir ūkininkavimo specifiką. Tiek VMSV300, tiek VMSV310 turi tas pačias pagrindines funkcijas, padedančias užtikrinti, kad melždami karves realizuosite jų potencialą, tik VMSV310 papildomai dar automatiškai patvirtina karvių veršingumą.

Norėdami daugiau sužinoti apie DeLaval  VMS™, apsilankykite svetainėje https://www.delaval.com/lt/patarimai-kininkui/melimas/vms/.

Parengta bendradarbiaujant su „DeLaval“

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kokių priemonių imatės dėl užmirkusių žieminių pasėlių?
  Visos apklausos