Basf A1 12 09 23 Basf 2023 09 08 m1
Verslo informacija
BELKAR™ – tobulumo link. Naujas žieminių rapsų herbicidas

Artėjant žieminių rapsų sėjai dažnas ūkininkas pradeda planuoti, kokiais herbicidais reikės nupurkšti augalus, kad šie galėtų tolygiai augti ir vystytis, nekonkuruotų su piktžolėmis ir taip galėtų pasiekti optimalų augimo tarpsnį pasiruošiant žiemojimui.

„Dow AgroSciences“ kompanija pristato naują herbicidą žieminiams rapsams BELKAR™. Herbicidą sudaro nauja veiklioji medžiaga Arylex™ Active, jau žinoma iš herbicido Zypar™ bei pikloramas, pažįstama iš herbicido Galera™.

BELKAR™ naikina platų dviskilčių piktžolių spektrą ir skirtas purkšti žieminius rapsus rudenį. Produktas veikia per lapus ir neturi dirvinio poveikio, todėl tai ypatingai aktualu tais atvejais, jei ruduo yra šiltas ir sausas, kai dirvoje trūksta drėgmės.

BELKAR™ galima purkšti vieną arba naudoti mišinyje su METAZAMIX™. Purškiant herbicidų mišinį rekomenduojama norma yra 0,25 l/ha BELKAR™ pridedant 0,6 l/ha METAZAMIX™. Purškiant  žieminių rapsų pasėlį produktų mišiniu užtenka vienkartinio purškimo. Jei pasėlyje yra javų pabirų, reikėtų naudoti tam skirtą herbicidą, tačiau nemaišant jo su BELKAR™ ir METAZAMIX™ mišiniu. Geram rezultatui pasiekti, būtina, kad piktžolės būtų sudygusios, o BELKAR™ ir METAZAMIX™ purškiamas kai žieminiai rapsai turi 2-4 tikruosius lapelius.

BELKAR™ ir METAZAMIX™ mišinio privalumai:

 • Naikina daugelį pagrindinių bei probleminių dviskilčių piktžolių rapsų pasėlyje rudenį po sudygimo: ramunes, aguonas, lipikus, rugiagėles, snapučius, daržines žliūges, trikertes žvagines ir kt.
 • Dirvos drėgmė neturi įtakos produkto efektyvumui. Abi veikliosios medžiagos veikia per lapus, todėl gerai sunaikinamos jau sudygusios piktžolės.
 • Dirvos paruošimo būdas nėra svarbus produkto veikimui. Netolygiai išdirbta dirva ir nedideli grumstai dirvos paviršiuje neturės esminės įtakos produkto veiksmingumui.
 • Produktas efektyvus sėjant žieminius rapsus į ražienas ir esant dideliam šiaudų kiekiui dirvos paviršiuje. Svarbu, kad purškimo metu piktžolės būtų sudygusios.
 • Naudojamas visų tipų dirvožemiuose.
 • Greitai pastebimas vizualus efektas, lengva įsitikinti produkto veiksmingumu.
 • Užtenka vienkartinio purškimo, kad pasėlis būtu švarus nuo piktžolių ir galėtų pasiruošti žiemojimui.

Dėl produkto įsigijimo, kreipkitės į UAB ,,Agrokoncernas” ir UAB ,,Scandagra”.

Bekvapis šunramunis

Dirvinė čiužutė 

Rugiagėlės     

Vijoklinis pelėvirkštis

Užs. Nr. 9553

  Gudinas - 23 06 14
  Bayer 2023 08 21

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip elgiatės, kai gyvulys sunkiai serga ir patiria kančią?
  Visos apklausos