Basf A1 27 02 24 Basf 27 02 24 m1
Verslo informacija
„Agrokoncerno technika“ pasirašė atstovavimo sutartį su vokiškos technikos gamintoja „Weidemann“

Kauno r. Įmonė „Agrokoncerno technika“ nuo šiol yra oficiali technikos gamintojos „Weidemann“ atstovė.

Viena iš pagrindinių šio vokiečių prekės ženklo gaminamos technikos funkcijų yra padėti ūkio bei pramonės sektoriuje dirbantiems žmonėms paprasčiau ir greičiau atlikti krovimo bei transportavimo darbus.

Pasak įmonės „Agrokoncerno technika“ direktoriaus Mindaugo Lapatkino, daugiau kaip 60 metų patirtį turinti technikos gamintoja išsiskiria produkcijos kokybe bei garantinio aptarnavimo standartais. Taip pat šis prekės ženklas turi gerą vardą Lietuvoje ir yra plačiai žinomas.

„Agrokoncerno technika“ direktorius Mindaugas Lapatkinas

„Džiaugiamės, kad gamintojas pastebi pokyčius ir stabilų mūsų įmonės augimą, kryptingą produktų krepšelio dėliojimą, tad pradėjus derybas sprendimo ilgai laukti nereikėjo. Šio prekės ženklo technika mūsų krepšelyje jau buvo ir anksčiau, todėl puikiai žinome jos privalumus, o ir klientai jau spėjo įvertinti išskirtinai aukštą kokybę“, – sako M. Lapatkinas.

„Weidemann“ technika rinkoje išsiskiria ne tik ilgaamžiškumu ir patikimumu, bet taip pat yra labai plačiai pritaikoma. Įmonės „Agrokoncerno technika“ direktoriaus teigimu, ši partnerystė suteikia galimybę šalies ūkiams, pramonės įmonėms ir kitų sektorių atstovams teikti pažangiausias ir efektyviausias technologijas, taip pat palengvinti įvairius procesus, užtikrinti sklandų technikos servisą ir aptarnavimą.

Technikos gamintojos „Weidemann“ asortimente – įvairių tipų krautuvai, kurie gali būti pritaikomi žemės ūkio lauko darbams, sodininkystei, bioenergetikos, medienos ir kituose sektoriuose. Jų išskirtinumas – universalumas, lankstumas ir plataus spektro pritaikomumas kasdieniams krovimo darbams.

Įmonės „Agrokoncerno technika“ atstovaujamų produktų krepšelyje taip pat yra žemės ūkio technikos ir jai skirtų priedų gamintojai, tokie kaip „Bednar“, „Dinapolis“, „Lucas G“, „J&M”, „AgXeed“, „Topcon“.

Užsakymo Nr. 11486
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kokių priemonių imatės dėl užmirkusių žieminių pasėlių?
Visos apklausos