Basf A1 2024 06 14 Basf m1 2024 06 14
Verslo informacija
„Agrokoncernas“ vasarą pasitinka su specialiomis akcijomis ūkininkams

Lietuvos ūkininkams dėkodamos už lojalumą ir pasitikėjimą „Agrokoncerno“ grupės įmonės „Agrokoncernas“ ir „Agrokoncerno technika“ skelbia specialias vasaros akcijas.

Nuo birželio 8 d. prasideda „Agrokoncerno“ akcija „Išskirtiniai pasiūlymai Jums“. Visi ūkininkai, kurie iki liepos 1 d. įsigis „Agrokoncerno“ siūlomus technologinius sprendimus, galės rinktis vertingas dovanas.

Dovanų kataloge – kokybiški „Kärcher“ prietaisai, SPA poilsio pasiūlymai, lojalumo klubo „Žemyna“ taškai (vadinamieji agrolitai), taip pat kelionė į Egiptą. Šioje akcijoje dalyvauja žieminių rapsų ir žieminių kviečių / kvietrugių technologiniai paketai.

Pasak „Agrokoncerno“ direktoriaus Edgaro Šakio, šios ūkininkams siūlomos auginimo technologijos kruopščiai patikrintos ir išbandytos.

„Mūsų siūlomus technologinius sprendimus sudaro sėklos, trąšos ir augalų apsaugos produktai. Tikime rezultatais, nes viską esame išbandę savo ūkiuose bei Inovacijų ir tyrimų centre „AgroITC“. Mūsų tikslas – palengvinti ūkininkų darbą ir padėti užtikrinti gerą derlių“, –  sako „Agrokoncerno“ direktorius.  

Ypatingą dovaną klientams paruošė ir įmonė „Agrokoncerno technika“. Ūkininkai, per šią vasarą iki rugsėjo 30 d. iš įmonių „Agrokoncerno technika“ arba „Agrokoncernas“ įsigiję produktų ar paslaugų už 50 tūkst. Eur ar daugiau, dalyvaus akcijoje-loterijoje „Iš Agrokoncerno perki – BEDNAR techniką laimi!”

Nugalėtojui atiteks 7,5 m darbinio pločio ražienų akėčios BEDNAR Striegel PRO. Šio prizo vertė – daugiau nei 25 tūkst. eurų.

Pasak įmonės „Agrokoncerno technika“ direktoriaus Mindaugo Lapatkino, BEDNAR akėčios, kaip pagrindinis prizas, pasirinktos neatsitiktinai. Tai sparčiai populiarėjantis padargas tiek ekologiniuose, tiek chemizuotuose ūkiuose.

„Agrokoncerno technika“ direktorius Mindaugas Lapatkinas

„Ražienų akėčios skirtos pradinėms augalų liekanoms tvarkyti nuėmus derlių. Tvirtais virbalais augalų liekanos tolygiai paskirstomos po lauką, kad vienodai susimaišytų su dirva toliau ją kultivuojant. Ražienų akėčias galima veiksmingai naudoti ir pirminiam ražienos skutimui, tarpinių kultūrų sėjai, dirvos paruošimui, atvėrimui ir sušildymui pavasarį, pievų ar javų pasėlių aeravimui“, – loterijos prizą pristato M. Lapatkinas.

Šioje akcijoje gali dalyvauti tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. Dalyvis, išleidęs 50 tūkst. Eur (be PVM) UAB „Agrokoncerno technika“ arba UAB „Agrokoncernas“ prekėms ir (arba) paslaugoms, turi užsiregistruoti el. paštu bednar@agrokoncernas.lt, nurodyti savo vardą, pavardę, kontaktus ir ūkininko pažymėjimo ar ūkio registracijos numerį, taip pat vietovės adresą, kurioje ūkininkauja.

Jeigu prekėms ir paslaugoms išleista suma viršija 100 tūkst. Eur, bus suteikiami du bilietai ir t. t. Tas pats dalyvis loterijoje gali dalyvauti su neribotu bilietų skaičiumi.

Loterijos „Iš Agrokoncerno perki – BEDNAR techniką laimi!” laimėtojas bus išrinktas atsitiktine tvarka iš visų užsiregistravusių dalyvių atskiro renginio metu, dalyvaujant nepriklausomiems stebėtojams.

Išsamią šių vasaros akcijų informacija galite rasti čia: www.agrokoncernas.lt

Užsakymo Nr. 10912
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
  Visos apklausos