Dimedium 22 05 01 Dimedium 22 05 01
Ūkis
Ūkininkų parduotuvės kaime skinasi kelią

Anykščiai. Kaimo vietovėse pamažu kuriasi vis daugiau parduotuvėlių, kitų prekybos taškų, kuriuose prekiaujama ūkininkų ūkiuose gaminama ir tiesiogiai tiekiama vietine produkcija. Tokia prekybos forma yra skatinama ir ES naujojoje strategijoje „Nuo ūkio iki stalo“. O kaip iš tiesų sekasi ūkiams prekiauti?

Anykščių rajone, Zaviesiškyje, prie kelio Ukmergė–Anykščiai, pernai duris atvėrė dviejų ūkininkų šeimų įkurta parduotuvė „Atradimai“. Joje prekiaujama bemaž 20-ies šio ir aplinkinių rajonų ūkių produkcija.

Parduotuvėje galima įsigyti įvairaus maisto, pradedant pieno produktais, mėsos gaminiais, baigiant kepiniais ir įvairiais konservais, čia yra šviežių daržovių, medaus, taip pat galima rasti ir mezginių, vilnonių siūlų ar vaško žvakių, suvenyrų.

Bioversija 22 02 02

Gretimame Ažuožerių kaime kuriasi dar vienas ūkininkų produkcijos pardavimo centras. Bendrovės „Ažuožerių sodai“ įrengtoje aikštelėje veikia atnaujinta obuolių ir jų produkcijos parduotuvė. Šalia stovi ūkininko Algio Bukausko autoparduotuvė, kurioje prekiaujama ūkyje gaminamais mėsos produktais. O nuo vasaros čia veikia ir ekologinio ūkio „Farmers Circle“ parduotuvė.

Išsamiai skaitykie Rasos Jagaitės straipsnyje „Ūkininkų parduotuvės kaime randa sėkmės raktą“ sausio mėn. žurnale „Mano ūkis“

Šaltinis: MŪ
Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar ganote melžiamas karves?
Visos apklausos