Basf 20 03 23 Basf 2023 03 20 m1
Ūkis
Pilnatvės jausmas – tarsi atpildas po sunkių darbų

Kaunas. Danutė ir Vidas Artiškevičiai ūkį kurti pradėjo pačioje Nepriklausomybės pradžioje, nuo 9 hektarų iš senelio paveldėtos žemės. Teko dirbti neskaičiuojant valandų ir netausojant jėgų, tačiau siekis turėti savo verslą ir iš to išgyventi vedė į priekį net ir tamsiausiais periodais. Šiandien Artiškevičių ūkis pripažintas vienu geriausiai tvarkomų Jonavos rajone – „Metų ūkio“ konkurse laimėjo pirmą vietą.

Ūkininkaudami jau beveik tris dešimtmečius, Danutė ir Vidas Artiškevičiai „Metų ūkio“ konkurse yra dalyvavę ir nugalėtojais tapę ne kartą. Pasak ūkininkų, konkursas verčia pasitempti, papildomai apsitvarkyti, laureatų vardas paglosto širdį, tačiau pernelyg šio fakto jiedu nesureikšmina – dirba tikrai ne dėl to, kad pelnytų apdovanojimą ir prieš kažką pasipuikuotų.

„Galbūt anksčiau, prieš keliolika metų, laimėjimas šiame konkurse džiugino labiau, nes nugalėtojams būdavo organizuojama kelionė į užsienį, kur galėjai pamatyti pažangiai tvarkomus ūkius. Anuomet tokios išvykos prilygo stebuklui, o aplankyti moderniai tvarkomi ūkiai atrodė kažkoks kosmosas“, – su šypsena pasakoja Danutė. Dabar 410 ha žemės dirbantis ir augalininkystę plėtojantis Artiškevičių ūkis ne vieną užsienietį nustebintų sutvarkyta infrastuktūra, apgalvotai sukomplektuota šiuolaikiška našia technika ir moderniais grūdų laikymo įrenginiais.

Bioversija 23 01 16 + Agrokoncernas 23 02 06

VISĄ STRAIPSNĮ RASITE ČIA

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar reikėtų riboti žemės ūkio paskirties žemės įsigijimą?
Visos apklausos