Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Ūkis
Nacionalinė mokėjimo agentūra negavo lėšų patalpoms
Vilnius, vasario 9 d. Europos Sąjungos lėšas žemės ūkiui ir kaimo plėtrai administruojanti Nacionalinei mokėjimo agentūra (NMA) trečiadienį iš Vyriausybės rezervo negavo 950 tūkst. litų papildomoms patalpoms įsigyti.

Lėšų skyrimo klausimas Vyriausybės posėdyje buvo atidėtas vėlesniam laikui.

NMA už gautus pinigus ketino pirkti patalpas iš Žemės ūkio kooperacijos ir verslo mokėjimo centro.

Agentūra teigia, kad pernai rekonstruotame senajame pastate ir jo priestate, kurių statybos darbai kainavo apie 10 mln. litų jau pasidarė per ankšta. Mat nuo NMA įkūrimo pradžios išsiplėtė jai pavestų funkcijų ratas, išaugo darbuotojų skaičius.

Agentūroje dirba 365 darbuotojai, neįskaitant Kontrolės departamento teritorinių padalinių, esančių apskričių centruose.

Šiemet numatyta, kad NMA patalpose dirbs valstybės kontrolės, Europos Komisijos, Europos audito rūmų, ES ekspertai, bendrovės "Informacinės technologijos" darbuotojai. Pastarieji atliks "Oracle" informacinių sistemų priežiūrą.

Pastaruoju metu NMA vis neatsikrato įvairių įtarimų šleifo. Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas Jonas Jagminas apkaltino NMA neracionaliai naudojant biudžeto lėšas. Apie šią agentūrą, šiemet iš valstybės biudžeto gausiančią per 25 mln. litų, Seimo Kaimo reikalų komitetas gauna daug pranešimų, informuojančių, kad joje švaistomos lėšos.

J. Jagmino teigimu, NMA turi per daug automobilių, juos neretai darbuotojai naudoja asmeniniais tikslais. NMA kelia įtarimą ir dėl to, kad neaiškiai nustatomi tarnybinių mobiliųjų telefonų limitai.
Elta
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024
  Setupad-desktop-po tekstu

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos